מגדלי הים התיכון ברמת השרון

בעמוד זה אספר לכם על היכרותי עם בית הדיור המוגן ״מגדלי הים התיכון״, השוכן ברמת השרון. אשתף אתכם במידע על האווירה במקום, סוג האוכלוסייה המתגוררת בו, שירותים שהמקום מציע, האם ניתן בו מענה רפואי ועוד.

אני עובדת עם רשת הדיור המוגן ״מגדלי הים התיכון״ מספר רב של שנים, ורואה בכל עת כמה משאבים, תקציבים והון אנושי מושקעים בסניפים שלהם. הבית שפועל ברמת השרון מקבל מלקוחותיי ביקורות נהדרות ושבחים רבים.

מידע אודות דיור מוגן מגדלי הים התיכון

מידע כללי

״מגדלי הים התיכון רמת השרון״ הוא מתחם דיור מוגן אקלוסיבי, הממוקם במרכז העיר ופועל החל משנת 2005. הבית מציע מגוון יחיודת דיור חדישות ויוקרתיות, בינהן גם דירות גן או פנטהאוזים. כל דירה מכילה מחסן וחנייה, בנוסף לארונות קיר, תריסים חשמליים, מערכות חימום וקירור, מקלחת מרווחת ומרפסת שמש. הבית מקפיד על ניהול שגרת חיים בריאה ותוססת, ומעניק לדיירים מענה רפואי וחברתי כאחד.

רשימת השירותים

במתחם פועלים מספר רב של מתקנים שמטרתם ליצור לדיירים אורח חיים מפנק, נוח ועשיר: ספא יוקרתי, אולם התעמלות, אולם מופעים, מסעדה, מינימרקט, חדרי חוגים ופעילויות, ספריה, חדר מחשבים, בריכה מקורה ומחוממת, חדר כושר חדיש, בית כנסת ומרפאה. בנוסף, הדיירים נהנים משירותי תחזוקה ונקיון, מענה זמין 24/7 בדלפק הקבלה, סל תרבות עשיר, השגחה רפואית ושירותי מרפאה צמודים, ושמירה מסביב לשעון.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״מגדלי הים התיכון רמת השרון״ כולל רופאים, אחיות ומטפלים סיעודיים מנוסים ומסורים. לצידם, עובדים עובדים סוציאליים, מאמני כושר, מדריכי חוגים, פקידי קבלה ואנשי אחזקה ובטחון אמינים ואדיבים, שיחד משמרים במקום את האווירה המשפחתית והנעימה ששוררת בו.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד