בית עמי

בעמוד זה תקראו על בית האבות ״בית עמי״ והשירותים שהוא מציע לדייריו: טיפולים, מענה רפואי, תמיכה, צוות, פעילויות פנאי ועוד. כך תוכלו להבין האם הוא עונה על הצרכים שלכם ועשוי להתאים לכם.

״בית עמי״ הוא מרכז דיור מוגן מומלץ ואיכותי. המקום מעניק לדייריו איכות חיים, אווירה מחבקת, ומענה רפואי זמין ומקצועי. במשך שנים ראיתי כי עובדיו המתחלפים ממשיכים את קודמיהם בהתאם ומעניקים שירות אדיב, מקצועי, סולבני ונעים.

מידע אודות בית עמי

מידע כללי

״בית עמי״ הוא בית אבות ודיור מוגן הממוקם בעיר נתניה, ושוכן במבנה שהיה בעבר מלון מפואר. לפיכך, חדריו מרווחים ומגיעים עם מרפסות, יש בו חדר אוכל גדול ומפנק, שני אולמות לובי מפוארים ומזמינים, ונוף לים. במקום מקפידים על יצירת סביבה תומכת, מעניקים השגחה רפואית, ומדגישים פעילות חברתית.

רשימת השירותים

״בית עמי״ מעניק שירותים לאוכלוסיית הקשישים העצמאית והסיעודית, ומתאים לכל דייר את שגרת החיים המתאימה לו. המקום מעניק חמש ארוחות מזינות ביום המפוקחות על ידי דיאטנית, עזרה לזקוקים ברחצה והלבשה, נקיון יומיומי של החדרים, שירותי מזכירות רפואית, צוות טיפול וסיוע 24/7, טיפולי פיזיותרפיה, פעילות חברתית מגוונת, חוגי יצירה והפעלה ואימוני התעמלות.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ״בבית עמי״ מורכב ממנהלת רפואית מומחית לגריאטרטיה ומחלות פנימיות, אחות ראשית בעלת 20 שנות נסיון, עובדת סוציאלית, פיזיותרפיסטיות, צוות מטבח, דיאטנית ואם בית מוסמכת, זמינה וקשובה.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד