יוליאנה

בעמוד זה ריכזתי עבורכם נתונים שונים על בית האבות ״יוליאנה״, שיעזרו לכם להבין את אופי המקום ולהחליט האם הוא מתאים לכם. אספר לכם על האווירה, הצוות, הדיירים, תנאי המגורים ועוד.

במשך שנים זיהיתי כי ״יוליאנה״ הוא בית אבות איכותי, משפחתי ונעים הפועל בעיר הרצליה. לקוחותיי מספרים כי השירותים במקום ניתנים ברמה גבוהה ביותר, ויוצרים בעבורם אורח חיים פעיל ובריא.

מידע אודות בית אבות יוליאנה

מידע כללי

״בית יוליאנה״ הוא בית אבות השוכן בלב שכונת וילות יוקרתית ושקטה בעיר הרצליה, בקרבה למרכז העיר. המקום הוקם על ידי יוצאי הולנד, וכיום מכיל את ותיקי וטובי העיר הרצליה שיחד תורמים לאופי ולאווירה המיוחדים שבו. בית האבות מקפיד על אווירת ביתית בחברה אנושית איכותית ותרבותית, לצד בטחון ושלווה.

רשימת השירותים

״בית יוליאנה״ מעניק לדייריו שפע של פעילויות ושירותים רחבים במטרה ליצור להם שגרת חיים בריאה וממצה. במקום מתקיימים ארועי תרבות כמו הרצאות, מופעים וקונצרטים, לצד מערך חוגים והפעלות כמו חוגי ציור, קרמיקה, פילוסופיה, ומחשבים. בנוסף, פועלים במתחם מכון כושר משוכלל ומכון פיזיותרפיה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית יוליאנה״ ידוע כצוות מיומן הפועל ללא ליאות במטרה לגרום לדיירים לחוש ״בבית״. בכל מחלקה פועל צוות המתמקצע בשירותים הדרושים בה, בין אם בסיוע לעצמאיים ובין אם בסיוע לסיעודיים ותשושים.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד