אחוזת בית

בעמוד זה מובאים לפניכם נתונים על ״אחוזת בית״, בית דיור מוגן ברעננה. תקראו בעמוד על המבנה ותנאי המגורים של המקום, מתקנים הקיימים בו, אפשרויות לתעסוקה שהוא מציע, המענה הרפואי הניתן ועוד, וכך תוכלו להבין האם הוא מתאים לכם.

״אחוזת בית רעננה״ הוא בית דיור מוגן יוקרתי ומומלץ. במשך שנים ראיתי כי דייריו מגיעים לא רק מהארץ, אלא מכל העולם. המקום מקנה לקשישים מסגרת תומכת, אווירה חמה ומשפחתית וחיי חברה תוססים. לקוחותיי שמתגוררים בו מספרים כי הם נהנים מהשירותים והמענה הניתנים במקום, וממליצים עליו בחום.

מידע אודות אחוזת בית

מידע כללי

״אחוזת בית״ הוא מתחם דיור מוגן הממוקם בעיר רעננה, בצמוד לפארק ירוק רחב ידיים, מרכזי קניות, מתמחי בילוי ובתי קולנוע. המקום מעניק שירות בריאותי זמין בכל עת, לצד פעילויות חברתיות וחוגים מגוונים. יחידות הדיור מרווחות ומפנקות, ובנוסף להן עומדים לרשות הדיירים מתקנים רבים לשימוש חופשי במתחם כמו חדר כושר, מרפאה פעילה ואולמות תרבות.

רשימת השירותים

״אחוזת בית״ מציע לדייריו שפע של פעילויות בריאותיות, חברתיות ותרבותיות, כך שכל דייר יכול לבחור לעצמו שגרת חיים בהתאם לתחביביו ומצבו האישי. בין הפעילויות המוצעות: התעמלות מים, חוגי ספורט, אימוני כושר אישיים, הרצאות, חוגי אומנות, ערבי שירה, חוג ברידג׳, טיולים, הצגות ועוד. בנוסף, המקום מעמיד לרשות הדיירים מרפאה פעילה עם שירות רפואי קפדני ואיכותי.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״אחוזת בית״ הוא מהשורה הראשונה, וכולל אנשי מקצוע ותיקים, מנוסים ומשקיענים. העובדים מעניקים לדיירים יחס חם, אישי ואוהב, מקפידים על גיוון ועדכון הפעילויות במקום, ובשיתוף מלא עם הצוות הרפואי מתאימים לדיירים שגרת חיים בטוחה והולמת.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד