אחוזת השרון

בעמוד זה תקראו על בית האבות ״אחוזת השרון״: שירותים שמציע המקום, תנאי המחייה והמגורים, מענה רפואי שהוא מעניק, זמינות הצוות, למי המקום מיועד ועוד.

״אחוזת השרון״ היא בית אבות נעים ומשפחתי, עימו אני עובדת כמספר שנים. לקוחותיי מספרים כי המקום מעניק להם מסגרת בטוחה ותומכת, לצד מגוון פעילויות העשרה ומענה עקבי וזמין.

מידע אודות בית אבות "אחוזת השרון"

מידע כללי

בית האבות ״אחוזת השרון״ ממוקם בסמוך לחוף הים בעיר נתניה, בשכונה שלווה ופסטורלית. המקום מעניק טיפול וסיוע לקשישים סיעודיים תוך שמירה על רמת איכות חיים גבוה, חיזוק הדימוי החיובי של הדיירים ושמירתם במצב נפשי וגופני טוב. הבית כולל יחידות דיור מרווחות עם עזרי נוחות ובטיחות לקשישים, לחצני מצוקה ומערכות מיזוג והסקה. המקום מאכלס 72 קשישים בלבד, ושומר בזכות כך על אווירה משפחתית ואינטימית.

רשימת השירותים

״אחוזת השרון״ מעניק לדייריו מעטפת רחבה ומקיפה של שירות רפואי, החל מאבחון רפואי, מעקב וטיפולי מנע, ייעוץ וטיפול שיקומי, השגחה מקצועית צמודה, סיוע סיעודי צמוד וכלה בטיפול סוציאלי. בנוסף, מתקיימות במקום פעילויות פנאי וחברה המיועדות לשמר את התפקוד ומצב הרוח של המטופלים, ולבנות בעבורם מסגרת חברתית.

צוות העובדים/מחלקות

צוות ״אחוזת השרון״ כולל אנשי מקצוע מיומנים, מסורים ומנוסים. הצוות זמין וקשוב לפניות הדיירים במשך כל שעות היממה, ומוצא בעבורם פתרונות ומענה איכותי. בנוסף לצוות רפואי המונה רופאים מומחים, אחיות, מטפלים סיעודיים, פיזיותרפיסטיים ועובדים סוציאליים, עומדים לרשות הדיירים צוותי השגחה, אחזקה ומנהלה הפועלים מתחושת שליחות ועושים את עבודתם באהבה ובמסירות.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד