בית בכפר בכפר סבא

בעמוד זה ריכזתי עבורכם נתונים על בית האבות ״בית בכפר״, על מנת שתוכלו להבין האם הוא מתאים לכם. תקראו על חוות דעת של דיירים, שירותים שמעניק המקום, הסביבה בה הוא שוכן, למי הוא מיועד ועוד.

ללקוחותיי מאזור השרון המעוניינים בשגרת חיים עצמאית וענפה לצד תנאים מפנקים ונוחים, אני תמיד שמחה להמליץ על בית הדיור המוגן ״בית בכפר״, הממוקם בכפר סבא. המקום מקבל ביקורות חיוביות, ולקוחותיי מעידים כי הוא עונה על כל דרישותיהם וצורכיהם בצורה הטובה ביותר.

מידע נוסף אודות בית בכפר

מידע כללי

״בית בכפר״ הוא בית דיור מוגן המיועד לאנשי הגיל השלישי להינות מאורח חיים עצמאי בתנאי מחיה מושלמים ונוחים. המגורים הנוחים מתאפשרים בזכות יחידות דיור מרווחות ומאובזרות, סביבה ירוקה ויוקרתית ופעילויות מגוונות היוצרות חיי קהילה. הבית עבר באחרונה שיפוץ יסודי, ועוצב בסגנון חם ואלגנטי.

רשימת השירותים

״בית בכפר״ מעניק לדייריו מערך רפואה מונעת, השגחה רפואית צמודה 24/7, פעילויות חברה ותרבות עשירים, וחוגי התעמלות מגוונים כמו יוגה, טאי צ׳י, פילאטיס ועוד. לרשות הדיירים קיימים במתחם ספריה עשירה, בריכת שחיה, מתקני ספורט וכושר, ואזורי מפגש ואירוח נעימים ומפוארים. בנוסף, המקום מעניק שירותי נקיון שבועיים לדירות, שירותי קבלת ומסירת הודעות, ואבטחה של 24 שעות ביממה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית בכפר״ נבחר בקפידה, וניחן במקצועיות ומסירות. העובדים התפעוליים לצד הצוות הרפואי עושים כל שביכולתם על מנת לאפשר לדיירים אורח חיים נעים, שליו וברמה גבוהה. הצוותים קשובים לצורכי הדיירים, שומרים עימם על קשר קרוב ומתעדכנים במצבם בכל עת.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד