הבית של ורה

בעמוד זה ריכזתי עבורכם נתונים שיאפשרו לכם להכיר את ״הבית של ורה״, בית אבות מהוד השרון, ויעזרו לכם להבין האם הוא מתאים לכם. תקראו על צוות העובדים, האווירה במקום, אוכלוסיית הדיירים, שירותים שונים שמציע המקום ועוד.

״הבית של ורה״ הוא בית אבות משפחתי הממוקם בהוד השרון, ומיועד לאוכולסיית הגיל השלישי המתגוררת באזור. המקום מקבל המלצות חמות מדייריו, וידוע כבית תומך בו שוררת אווירה נעימה ושלווה.

מידע על בית האבות

מידע כללי

״הבית של ורה״ הוא מרכז דיור מוגן המיועד לקשישים במצבים שונים. המקום מעמיד לרשות דייריו יחידות דיור מרווחות, מוארות וממוזגות בעלות גינות צמודות. במתחם ישנו אזור של דירות דיור מוגן ואזור של דיור סיעודי, והשירותים השונים ניתנים ומותאמים בהתאם. המרכז מציע לדייריו סל שירותים רחב, הכולל מענה רפואי לצד פעילות חברתית תוססת.

רשימת השירותים

השירותים השונים שמעניק ״הבית של ורה״ בעבור דייריו מקנים להם מענה ברמה הרפואית, ברמה החברתית וברמה הפונקציונלית תפקודית: פעילויות תעסוקה, שרותי רופא, שירותי בנק, טיפולי פיזיותרפיה, שירותי בנק, ליווי סוציאלי, שירותי מספרה, פעילויות חברתיות ותרבותיות, טיפולי הידרותרפיה, שירותי דואר, טיפולי ריפוי בעיסוק ועוד. המקום נמצא תחת השגחה ושמירה 24/7.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים במקום כולל אם בית מסורה ואיש אחזקה, עובדת סוציאלית, רופאים, אחיות, מרפאים בעיסוק, דיאטנית, פיזיותרפיסטיים, עובדי משק ומטבח, ומתנדבים. יחד, הללו יוצרים במקום אווירה משפחתית, מעניקים לדיירים מענה זמין ומכבד ועומדים לשירותם בכל עת.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד