הבית בפרדס

בעמוד זה מרוכזים נתונים על בית האבות ״הבית בפרדס״, שיעזרו לכם להבין האם זהו בית האבות עבורכם. תקראו על צוות העובדים, המענה הרפואי, טיפולים ופעילויות שהמקום מציע, תנאי המגורים, אופי האוכלוסייה ועוד.

אני מכירה את ״הבית בפרדס״, בית אבות אינטימי ומשפחתי כעשרים שנה. לקוחות ששלחתי למקום סיפרו עליו כי הוא מהווה עבורם בית נעים ומסגרת חברתית תומכת וכמו כן מעניק טיפול רפואי מקצועי.

מידע נוסף אודות בית האבות "הבית בפרדס"

מידע כללי

״הבית בפרדס״ הוא בית אבות סיעודי המיועד לקשישים סיעודיים ותשושי נפש. המקום הוקם לפני כ25 שנה, ושוכן בלב הוד השרון בשכונת וילות שקטה ושלווה. המבנה צמוד הקרקע מוקף גינה מטופחת וירוקה עם פינות ישיבה ואירוח. במקום מתגוררים 66 דיירים, הזוכים למגורים מכבדים ונוחים ולשירות רפואי וליווי סיעודי, חברתי וסוציאלי.

רשימת השירותים

״הבית בפרדס״ מעניק לדייריו סל שירותים בתחום החברתי והרפואי. הדיירים נמצאים תחת השגחה רפואית 24/7, ומקבלים טיפול רפואי מקיף ומקצועי ממיטב המומחים, הרופאים והאחיות. בנוסף, ניתנת לדיירים אפשרות לקחת חלק בשפע פעילויות חבר ותרבות כמו טיולים, ארוחות משותפות, פעילויות גיבוש, חוגי לימוש והעשרה ועוד. המקום מעניק תמיכ וליווי למשפחות וקרובי הדיירים, ומקיים עבורם קבוצת תמיכה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים של ״הבית בפרדס״ כולל רופאים, אחיות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים, אחיות ומטפלים. הצוות פועל בשיתוף פעולה, מתעדכן ובקיא במצבו של כל דייר ומעניק לכולם יחס חם, מכבד ואוזן קשבת.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד