גן שלווה

בעמוד זה אפרט על בית האבות ״גן שלווה״, על מנת שתוכלו להבין האם הוא עונה על הצורך שלכם. אספר לכם על חיי החברה במקום, המענה הרפואי שניתן, פעילויות חברה ותרבות המתקיימות בו, תנאי המחיה, ועוד.

מזה שלושה עשורים אני שולחת לקוחות מאזור המרכז לבית האבות ״גן שלווה״, ושומעת שבחים וביקורות נפלאות. בית האבות הינו משפחתי ואינטימי, ומעניק לדייריו טיפול אישי, אכפתי ומקצועי.

מידע אודות בית אבות גן שלווה

מידע כללי

״גן שלווה״ הוקם לפני למעלה מ60 שנה, ומאז ועד היום פועל כבית אבות משפחתי קטן המיומן בטיפול בתשושי נפש, חולי אלצהיימר, דמנסיה, פרקינסון, דיכאון ומחלות כרוניות אחרות. באמצעות טיפול אישי וחם, זוכים הדיירים למענה רפואי מקיף וקפדני ובנוסף מוענקים שירותים גם ליקיריהם כמו הדרכה, תמיכה וייעוץ. במקום מתגוררים 25 דיירים.

רשימת השירותים

״גן שלווה״ הוא בית אבות סיעודי המתמחה בטיפול בקשישים החולים במחלות כרוניות, או סובלים מתופעות זקנה המתבטאות בירידה בזכרון, בעיות התמצאות ובעיות התנהגותיות. צוות העובדים במקום מעניק לכל דייר יחס אישי, עזרה סיעודית, טיפול רפואי ותמיכה רגשית. במקום קיימת אפשרות לאשפוז קצר, התאוששות והחלמה או פתרון זמני המאפשר מנוחה למשפחה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים במקום הינו מקצועי ומיומן, ומעניק יחס חם, מכבד, אכפתי ואישי לכל דייר. הצוות הרב מקצועי מורכב משני רופאים, אחיות ומטפלות הנמצאות במקום 24/7, פיזיותרפיסט, מרפאה בעיסוק, עובדת תעסוקה, עובדת סוציאלית, ועובדי מטבח, משק ומנהל.

 

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד