בית בלב ברמת השרון

בעמוד זה מופיעים נתונים על בית האבות ״בית בלב״ שממוקם ברמת השרון, בעזרתם תוכלו להבין האם בית האבות מתאים לכם. אפרט בפניכם על האווירה בבית, חיי החברה, צוות העובדים, המענה הרפואי, הסביבה ועוד.

אני עומדת על קשר עם בית האבות ״בית בלב רמת השרון״ מזה עשרות שנים. המקום ששייך לרשת הותיקה ״בית בלב״, מקבל מדייריו שבחים ומחמאות הן על התנאים והשירותים, והן על היחס האדיב והנעים של עובדיו.

מידע אודות בית אבות - בית בלב רמת השרון

מידע כללי

״בית בלב רמת השרון״ ממוקם בשכונה איכותית ושקטה באזור השרון, ומוקף סביבה ירוקה, מטופחת ועשירה בשטחים ציבוריים מטופחים. יחידות הדיור במקום מעוצבות ומרווחות, ומאובזרות בציוד ומכשור בטיחותי המיועד לקשישים. המקום במוך למרכזי קניות ובילוי, נוח לגישה בתחבורה ציבורית ומקפיד על אווירה נעימה וחמה.

רשימת השירותים

״בית בלב רמת השרון״ מעניק סל שירותים הכולל טיפול רפואי ותכניות שיקום או טיפול המותאמות לדיירים באופן אישי. בנוסף, המקום מעניק שירותי אבטחה, נקיון ואחזקה, ומקפיד על קיומן של פעילויות חברה ותרבות מגוונות המעשירות את חיי הקשישים ויוצרות עבורם רשת חברתית ומסגרת תומכת.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים במקום כולל צוות רפואי מקצועי וזמין, צוות טכני וצוות הנהלה האחראי על קישור בין המחלקות השונות ווידוא כי הדיירים זוכים לכל המגיע להם. העובדים ניחנים במסירות, אדיבות ואכפתיות, ועושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר ומתחושת שליחות.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד