חדוות הורים

בעמוד זה תכירו מקרו את בית האבות ״חדוות הדרים״. על סמך מידע שאספתי מדיירים ומהיכרותי עם המקום, ריכזתי עבורכם נתונים על אופי הבית, צוות העובדים, המענה הרפואי, המתקנים מהם תוכלו להנות, חיי החברה והתרבות ועוד.

אני ממליצה בחום ובלב שלם על בית האבות ״חדוות הורים״, שמהווה בית חם לקשישים עצמאיים, סיעודיים ותשושי נפש. לקוחות ששלחתי אליו מספרים כי המקום עונה על צורכיהם בצורה מיטבית, ותמיד מעניק יחס קשוב ואדיב.

מידע אודות בית אבות "חדוות הורים"

מידע כללי

״חדוות הורים״ הוא בית אבות חם ומשפחתי הממוקם בהוד השרון. במסגרתו פועלות מחלקות סיעודיות ומחלקות לתשושי נפש, בפיקוח משרד הבריאות. ״חדוות הורים״ הוא מבין המוסדות המוכרים והותיקים בארץ. הוא ממוקך באזור פסטורלי ושקט, המציע אווירה כפרית שלווה עם סביבה ירוקה ופינות חי ואירוח לחברים ומשפחות.

רשימת השירותים

השירותים השוים שניתנים ב״חדוות הורים״ באים לענות על צורכי הדיירים במישור הרפואי ובמישור האישי כאחד. לפיכך, מוענקים במקום טיפולים רפואיים על ידי רופאים המתמחים ברפואה פנימי. גריאטריה ופסיכאטריה, ובנוסף מתקיימות פעילויות חברתיות ותרבותיות אשר יוצרות לדיירים חיי קהילה וחברויות עם דיירים אחרים.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״חדוות הורים״ כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ונותן מענה מקיף לדיירים על ידי עובדים סוציאלים, רופאים, אחיות, מטפלים ומפעילי חברה ותרבות. הללו עובדים יחד בשיתוף פעולה מלא, מכירים באופן אישי את הדיירים ועושם כל שביכולתם על מנת ליצור בעבורם שגרת חיים בריאה ונעימה.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד