בית אבות הרצליה

בעמוד זה מרוכז מידע שאספתי על ״בית אבות הרצליה״, שיעזור לכם להבין האם הבית מתאים לכם. אספר לכם על השירות הניתן בו, המענה הרפואי, הפעילויות שמתקיימות בו, חיי החברה ועוד.

״בית אבות הרצליה״ הוא אחד מבתי האבות הותיקים והמנוסים בארץ כולה. המקום מיועד ל50 דיירים בלבד, ובמידה וקיים בו חדר פנוי אני מיד שמחה להמליץ עליו ללקוחותיי, אם בשל הצוות המקצועי שמנהל אותו ואם בשל התנאים והשירותים הרחבים שהוא מציע.

מידע אודות "בית אבות הרצליה"

מידע כללי

״בית אבות הרצליה״ הוקם בשנת 1943, במטרה לעמוד לרווחת קשישי העיר הרצליה. בבית מתגוררים 50 דיירים הנהנים מאווירה משפחתית, מסגרת תומכת, ושירותים רפואיים מקיפים. המקום עובד בשיתוף עם קהילת מתנדבים הכוללת סטודנטים, ילדים וחיילים ובאמצעות כך שומר על קשרי קהילה בין האוכלוסיה הבוגרת לאוכלוסיות נוספות.

רשימת השירותים

במסגרת השירותים שמעניק המקום לדייריו ניתנים טיפולים רפואיים מקיפים, ארוחות המפוקחות על ידי דיאטנית ומותאמות לדיירים בצורה פרטנית, טיפולי ריפוי בעיסוק, אימוני ספורט, ליווי פסיכאטרי, ובנוסך שלל פעילויות חברה ותרבות כמו: הרצאות, הקרנות סרטים, מפגשים עם בעלי חיים, חוגי מחשבים, ערבי בינגו, סדנאות מלאכה ועוד. כמו כן, חלק מהפעילויות מתקיימות בשפה הרוסית.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית אבות הרצליה״ כולל אנשי הנהלה ומפעילים מנוסים המתמחים בעבודה עם קשישים, לצד צוות רפואי מקצועי הכולל רופאים, פסיכיאטרית, דיאטנית, מרפאה בעיסוק ואחיות. סך העובדים פועלים במקום במסירות, שומרים על קשר ישיר על הדיירים, ועושים כל שביכולתם על מנת לענות על צורכיהם ודרישותיהם.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד