גרינשטיין

בעמוד זה תוכלו לקרוא על בית האבות ״בית גרינשטיין״, להבין במה הוא שונה מבתי אבות אחרים והאם הוא עשוי להתאים לכם. אספר לכם על אופי הדיירים, האווירה ששוררת במקום, סוג הטיפול המוענק, הסביבה של המבנה ועוד.

אני שולחת לקוחות ל״בית גרינשטיין״ כבר למעלה משני עשורים, ושומעת באופן תדיר תגובות חיוביות והמלצות מקרב הדיירים. הבית מותאם לאוכלוסיה עצמאית ותשושה, ומעניק לדייריו יחס חם ומסור.

מידע אודות בית אבות "בית גרינשטיין"

מידע כללי

״בית גרינשטיין״ הוא בית אבות ותיק הפועל בנתניה החל משנת 1985. המקום שוכן במיקום מרכזי, וקרוב לים. את הבית מנהל צוות מקצועי ומסור, המקפיד על אווירה ביתית וחמה ומארגן בעבור הדיירים מגוון פעילויות תרבות וחברה, לצד טיפולים רפואיים מקצועיים. ״בית גרינשטיין״ מפוקח על ידי משרד העבודה והרווחה, ועומד בסך כל התנאים והתקנים שלהם.

רשימת השירותים

״בית גרינשטיין״ מציע לדייריו שפע שירותים שמטרתם להקנות להם אורח חיים נוח ובריא, כדוגמת: בדיקות רפואיות, פיקוח וייעוץ רפואי, שירות תרופות, ליווי ותמיכה סוציאלית, אימון גופני, שירותי נקיון ואבטחה, ופעילויות חברתיות ותרבותיות מגוונות.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית רובינשטיין״ כולל מנהל תפעולי מקצועי ומנוסה, העובד לצד רופאת משפחה, אחיות ומטפלים. בנוסף, פועלים עימם מרפאים בעיסוק, פיסיותרפיסטים ומטפלים סיעודיים אשר יחד מעניקים לדיירים מענה לכל צורך.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד