נווה אורנים

בעמוד זה אציג בפניכם נתונים שיעזרו לכם להבין האם ״נווה אורנים״ הוא בית אבות שעשוי להתאים לכם. אספר לכם על האווירה והיחס במקום, חיי החברה והפעילויות השונות שמתקיימות בו, המענה הרפואי, אוכלוסיית הדיירים ועוד.

״נווה אורנים״ הוא אחד מבתי האבות הראשונים שהוקמו בארץ. המקום מוכר כמוסד מקצועי, בעל שנים של נסיון, המעניק לדייריו מענה הולם, מכבד, אדיב ומציע עבורם שלל פתרונות מותאמים לכל צורך.

מידע אודות בית אבות "נווה אורנים"

מידע כללי

״נווה אורנים״ הוא בית אבות ותיק שפועל עוד מהימים שקדמו להקמת המדינה. במקום ישנן 2 מחלקות לתשושים, 2 מחלקות סיעודיות, ו2 מחלקות לתשושי נפש. בית האבות משתרע על שטח של 7 דונם, ומציע לדייריו את הטיפול הטוב ביותר.

רשימת השירותים

״נווה אורנים״ מעניק לדייריו שירות רפואי באחריות 3 רופאים גריאטרים מיומנים וקבועים, פסיכיאטרית, רופא שיניים ורופא עיניים. בנוסף, ניתנים שירות סיעודי על ידי מטפלים מוכשרים ונעימים, טיפולי פיזיותרפיה, שרות סוציאלי, ופעילויות תעסוקה ותרבות כמו סדנאות מלאכת יד, קבוצות אפייה ובישול, חוגי אקטואליה, טיולים, ציון חגים ומועדים, מופעים, סרטים ועוד.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״נווה אורנים״ עובר הכשרות באופן תדיר, ומקבל את המשאבים הטובים ביותר לעבוד עימם. בבית פועלים 120 עובדים: עובדים סיעודיים, רופאים, אחיות, עובדים סוציאלים ועובדים פרא רפואיים.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד