נווה עמית

בעמוד זה תוכלו לקרוא על בית האבות ״נווה עמית״, ולבחון האם הוא מספק את הצרכים שלכם. תיחשפו למידע על אופי הבית, צוות העובדים שפועל בו, המענה הרפואי, הסביבה בה הוא שוכן, למי הוא מיועד ועוד.

אני שומעת רבות על היחס החם שמעניק ״נווה עמית״ לדיירים ששלחתי עליו, בנוסף לאווירה משפחתית חמה ומענה רפואי מקצועי. המקום מומלץ בחום, ומוכר כבית דיור מוגן יוקרתי ונחשב.

מידע אודות בית אבות "נווה עמית"

מידע כללי

״נווה עמית״ הוא בית אבות הממוקם בצפון העיר ״רחובות״ באזור שקט ובטוח. המקום כולל מחלקה סיעודית, מחלקה סיעודית מורכבת, מחלקה שיקומית ומחלקת מונשמים. דיירי המקום נהנים מאיכות חיים ברמה גבוהה, חיי חברה, תעסוקה ובטחון בריאותי. הבית ממוק על גבעה המשקיפה לנוף מרהיב ומרגיע.

רשימת השירותים

ב״נווה עמית״ פועלים לרווחת הדיירים קפיטריה, מסעדה, מרפאה, חדר כושר, מועדון חברתי, בריכה, מינימרקט, מספרה, חדרי חוגים, ספריה, בית כנסת, פינת חי ופינות משחק לילדים ולקרובים. המקום מעניק שירות רפואי מקיף המותאם באופן אישי לכל דייר, ומענה אדיב וקשוב 24/7.

צוות העובדים/מחלקות

סגל העובדים העומד בראש ״נווה עמית״ מורכב מאנשי מקצוע העובדים בו בקביעות, מכירים את הדיירים באופן אישי ורואים בעבודתם שליחות. הצוות כולל אנשי אחזקה והפעלה, אחיות, רופאים, מטפלים סיעודיים ואנשי משק.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד