בית מרפא גנים

בעמוד זה אציג בפניכם את ״בית מרפא גנים״. אפרט לכם על תנאי המחייה, השירות הרפואי, המענה של הצוות, סביבת המקום, טיפולים ופעילויות המתאפשרים בו ועוד.

״בית מרפא גנים״ השוכן בגדרה הוא בית אבות מפוקח ומוסדר, אליו שלחתי לא מעט לקוחות בעשרים השנים האחרונות. לקוחותיי מספרים כי המקום מתוחזק על ידי צוות נפלא ומסור, ומעמיד לרשותם סל שירותים רחב.

מידע אודות בית אבות - בית מרפא גנים

מידע כללי

״בית מרפא גנים״ הוא בית אבות ותיק שהוקם לפני 30 שנה, ושוכן באזור ירוק ושליו בעיר גדרה. בבית האבות פועלות ארבע מחלקות: מחלקה המתמחה בתשושי נפש וחולי אלצהיימר, מחלקה סיעודית, מחלקת שיקום הפתוחה גם לצעירים, ומחלקת אשפוז לתקופות קצרות. בית האבות משקיף על נוף מרהיב, ומעמיד לרשות הדיירים וקרוביהם גינה מטופחות עם אזורי ישיבה מוצלים.

רשימת השירותים

״בית מרפא גנים״ מעניק לדייריו תוכנית טיפול אישית בהתאם למצב הפרטני ולצרכים של כל דייר, שרותי שיקום וטיפולים פזיותרפיים, פעילויות תרבות ופנאי קבוצתיות המשתנות מעת לעת, חמש ארוחות ביום המבושלות במטבח כשר ותחת פיקוח של דיאטנית, טיפולי ריפוי בעיסוק, ועוד.
בנוסף, המקום מעניק השגחה בכל שעות היממה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית מרפא גנים״ הוא צוות מסור, מנוסה ומקצועי הכולל רופאים מומחים, מטפלים מנוסים ואחיות. בנוסף אליהם פועלות במקום פיזיותרפיסטיות ועובדות סוציאליות, ומפעילים נוספים האחראים על תחזוקה וארגון פעילויות פנאי.

 

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד