בית יולס

בעמוד זה מופיע מידע כללי על בית האבות ״בית יולס״, שיעזור לכם להחליט האם הוא בית האבות המתאים לכם ביותר. תשמעו על הנסיון והותק שלו, מי מפעיל אותו, אלו שירותים הוא מציע, האם קיימים בו חיי חברה ועוד.

אני ממליצה בחום על בית האבות ״בית יולס״, הקיים בעיר חיפה ופועל למעלה מ50 שנה. הבית מעניק תמיכה, ליווי וסיוע לקשישים בכל הרמות, ושוררת בו אווירה משפחתית ונעימה. דיירי המקום ממליצים עליו בחום, ומספרים כי הוא מהווה עבורם בית חם ומחבק.

מידע אודות בית יולס

מידע כללי

״בית יולס״ הוקם לפני למעלה מ50 שנה, על ידי ״ארגון עולי הולנד״ ו״קרן יולס״. המקום מכיל יחידות דיור מרווחות ומאובזרות המשקיפות לנוף מרהיב של הים התיכון וואדי עמיק. במתחם קיימת מחלקה סיעודית חדישה ומשופצת, המרושטת בציוד ומכשור רפואי ובטיחותי מתקדם.

רשימת השירותים

״בית יולס״ מעניק שירותים מקיפים לאוכלוסיה עצמאית ולאוכלוסיה סיעודית, בינהם: אבטחה כללית, שירותי נקיון ואחזקה לדירות, מענה רפואי במקום, ארוחות ביניים, חלוקת עיתונים ושירותי דואר, ושלל חוגים כמו יוגה, טאי צ׳י, מלאכת יד, מחשבים, ברידג׳ ועוד. בנוסף, פועלים במתחם קפיטריה, ספריה, חדר מחשבים, מספרה, מכבסה, ושירותי מטבח המפוקחים על ידי תזונאית.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית יולס״ כולל צוות אחזקה והנהלה העובד בשיתוף פעולה מלא עם צוות רפואי מקצועי ומנוסה. יחד, הללו מעניקים שירות מקיף ועונים על צורכי הדיירים, גורמים להם לחוש בטוחים ומהווים בעבורם אוזן קשבת.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד