בית בלב בקריית מוצקין

בעמוד זה אספר לכם על בית האבות ״בית בלב״ ששוכן בקרית מוצקין. תשמעו את חוות הדעת האישית שלי על המקום, על האווירה בו, על צוות העובדים ואופי האוכלוסייה, מה הם השירותים השונים שהוא מציע ועוד.

כחלק מרשת ״בית בלב״, בית האבות שהיא מפעילה בקרית מוצקין מציע תנאים ושירותים גבוהים ביותר. לקוחותיי מאזור הקריות ממליצים על המקום בחום, ומעידים כי הוא מקנה להם אווירה בטוחה ונעימה, לצד טיפול רפואי זמין ומקצועי.

מידע אודות בית בלב

מידע כללי

״בית בלב קרית מוצקין״ שוכן בשכונת מגורים שקטה ונגישה, לצד פארק ירוק ופסטורלי ובסמוך לחוף הים. המבנה החדש תוכנן בקפידה ובהתאמה לאוכלוסייה המבוגרת, והוא כולל יחידות דיור חדשות, מרווחות, ממוזגות ומאובזרות בסדנרט גבוה. המקום מתאים לקשישים המעוניינים במסגרת דיור תומך ולקשישים סיעודיים.

רשימת השירותים

על מנת לרצות את הדיירים ולהקנות להם בית חם ומפנק, פועלים ב״בית בלב קרית מוצקין״ ספא מפנק, בריכה מקורה, חדר כושר משוכלל, בית קפה, ולובי מעוצב וחדש. בנוסף, מוענקים בהתאמה אישית טיפולים וסיוע רפואי הכוללים עזרה בביצוע פעולות יומיומיות, השגחה רפואית, טיפולים פיזיותרפיסטיים, אימוני כושר וכו. כמו כן, מציע המקום פעילות תעסוקתית וחברתית ענפה כמו ריפוי במוזיקה, הפעלות קבוצתיות, מפגשי אקטואליה וכו.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית בלב קרית מוצקין״ מונה אחיות ורופאים מהשורה הראשונה, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטיים, דיאטנית, מטפלים, מרפאים בעיסוק ומומחים מתחום הגריאטריה. העובדים מעניקים לדיירים יחס אוהב וחם, וטיפול מסור ומקצועי.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד