אחוזת בני ברית

בעמוד זה תוכלו לקבל הצצה אל בית האבות ״אחוזת בני ברית״. המידע שתראו כולל המלצות אישיות של חיה, יתרונות של המקום, פירוט של השירותים המוצעים בו וחוות דעת על צוות העובדים ותנאי המגורים.


״אחוזת בני ברית״ היא בית אבות אליו אני שולחת לקוחות בלב שלם כבר למעלה מעשרים שנה. ל״אחוזת בית״ הפניתי מאות אנשים, זוגות ויחידים, אשר חיפשו מקום שיהווה עבורם קודם כל בית. לאחר בחינת הדרישות הספיצפיות שלהם והיכרות מעמיקה עימם, מצאנו יחד כי ״אחוזת בית״, בית אבות ותיק בעל נסיון וחיבור אמיתי לעשייה, עונה על הצרכים שלהם בצורה הטובה ביותר.

פרטים נוספים אודות בית אבות "אחוזת בני ברית"

מידע כללי

״אחוזת בני ברית״ ממוקמת בלב העיר חיפה, בשכונת ״אחוזה״ היוקרתית. בית האבות קיים למעלה מחמישים שנה והינו שלוחה של עמותת ״ארגון בני ברית״ הפועלת ללא מטרות רווח מתוך חיבור כנה לעשייה והאהבה לאוכלוסיית הגיל השלישי. המקום מנוהל על ידי מתנדבים ומבטיח יחס אישי, חם, אמפתי ואוהב לדייריו בכל שעה ביום.
במרחק הליכה מ״אחוזת בני ברית״ ישנם עשרות חנויות, בתי קפה, סניפי בנק ודואר ושלל שירותים ציבוריים חיוניים או תרבותיים. ההגעה לבית האבות מתאפשרת בקלות הן ברכב והן באמצעות שפע אפשרויות של תחבורה ציבורית המגיעה ישירות למקום.
בית האבות ״אחוזת בני ברית״ ממוקם במבנה מרכזי בן שלוש קומות המוקף מדשאות, גינות ירק וגינות חמד, ונמצא תחת שמירה של חברת אבטחה 24 שעות ביממה. המתחם כולו כמו גם יחידות הדיור מרווחים ונעימים, ומקנים לדיירים ולבני משפחתם או אורחיהם אווירה חמה, שלווה, נעימה ובטוחה.

רשימת השירותים

״אחוזת בני ברית״ מציעה יחידות דיור של חדר בודד או שני חדרים, המאובזרות בשירותים ואמבטיה צמודים, ריהוט מלא, מזגן ולחצני מצוקה. המקום מטופח בצורה יוצאת דופן ומקפיד על נקיון ותחזוקת היחידות על בסיס שבועי. כמו כן, מציעה ״אחוזת בני ברית״ מגוון פעילויות תרבותיות וחברתיות כמו הרצאות, חוגי יצירה ולימוד, טיולים מאורגנים ועוד. בנוסף, בתוך המתחם עצמו ניתן למצוא מספרה, קפיטריה, חדר אוכל, בית כנסת, ספריה, ומתקנים נוספים העומדים לרשות הדיירים.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״אחוזת בני ברית״ הינו צוות מקצועי ומנוסה העוסק במלאכה מתוקף בחירה וחיבור כנה לעשייה. העובדים מעניקים לדיירי המקום יחס חם ואדיב, מהווים עבורם ״אוזן קשבת״, ורואים בעבודתם עבודת שליחות. ״אחוזת בית״ מחזיקה על בסיס קבוע צוות של רופא בכיר ואחיות מוסמכות המעניקים השגחה רפואית מתמדת, סיוע בנטילת תרופות, ביצוע בדיקות ומתן עזרה סיעודית ביחידת הדיור או בחדר אשפוז שמני במחלקה סיעודית במידה ועולה הצורך.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד