מעון הרופא

בעמוד זה תוכלו להבין האם ״מעון הרופא חיפה״ הוא בית דיור מוגן שעונה על הציפייה שלכם. יפורט בפניכם מידע על יחידות הדיור, מתקנים הפועלים במתחם, מחלקות העובדים וטיב השירות, סביבת המקום ועוד.

לקשישים עצמאיים או כאלו המעוניינים בעזרה ומסגרת תומכת ומתגוררים באזור חיפה, אני ממליצה בחום על ״מעון הרופא״. המתחם היוקרתי מציע לדיירים אורח חיים בטוח, באווירה נעימה ובנוחות מקסימלית.

מידע אודות בית דיור מוגן"מעון הרופא חיפה"

מידע כללי

״מעון הרופא״ הוא מרכז דיור מוגן יוקרתי ומפואר, המאכלס בעיקר קשישים עצאמיים. במקום מתגוררים 150 דיירים שנהנים מיחס אישי, אדיב ופרטני. המבנה המרווח מותאם במיוחד לגיל השלישי, וחולש על שטח עצום של חמישה דונם בשכונת ״נווה שאנן״ החיפאית, במיקום שקט ונגיש. המתחם מוקף גינה ירוקה ומטופחת עם פרגולות ואזורי ישיבה.

רשימת השירותים

ב״מעון הרופא חיפה״ פועלת מחלקה סיעודית המתאימה לדיירים טיפול רפואי אישי בהתאם לרמת תפקודם. בנוסף, עומדים לרשות הדיירים אינספור פעילויות תרבותיות וחברתיות, אימונים גופניים, וטיפולי פיזיותרפיה. המקום מרושת במצלמות אבטחה במעגל סגור, ומעניק לדיירים השגחה ושמירה 24/7.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״מעון הרופא״ נבחר בקפידה בהתאם לרף האנושי הגבוה אותו מעסיקה הרשת. במקום עובד צוות רפואי מקצועי שבראשו עומדת רופאה גריאטרית, ובנוסף צוות תעסוקה, אחזקה ושמירה.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד