בית אברהם

בעמוד זה מרוכז מידע על בית האבות ״בית אברהם״, שיעזור לכם להבין האם זהו בית האבות בשבלכם. תשמעו על האווירה במקום, אופי הדיירים, פעילויות וסדנאות המתקיימות בו, אפשרויות תעסוקה, למי הוא מיועד, תנאי המחיה ועוד.

״בית אברהם״ הוא בית אבות מקצועי ומנוסה המאושר על ידי משרד הרווחה והבריאות. אני ממליצה על המקום בחום, ושולחת אליו לקוחות מזה מספר שנים, המעידים כי השירות הניתן בו עונה על ציפיותיהם בצורה המיטבית.

מידע אודות בית אבות "בית אברהם"

מידע כללי

״בית אברהם״ הוא בית אבות הממוקם בחיפה ומאכלס קשישים מהעדה הספרדית. המקום מותאם לאוכלוסיית קשישים תשושים וסיעודיים, ומתמחה במתן שירות ומענה בתחום הגריאטריה. הבית מאכלס 246 דיירים, ומעניק לכל אחד מהם טיפול המותאם לו באופן אישי.

רשימת השירותים

לדיירי המקום מוענק טיפול פסיכאטרי, ייעוץ שיקומי וטיפולי, טיפול רפואי מקיף הכולל טיפולי מנע, טיפולים פיזיותרפים וטיפולי ריפוי בעיסוק. ניתנת האפשרות לקבל טיפול אישי וסיוע בפעולות יומיומיות כמו רחצה והתלבשות, ובנוסף מתקיימות פעילויות העשרה וחברה כמו הרצאות, עבודה עם מתנדבים וחוגים מגוונים.
בבית ישנם חדר כושר, ספריה, בית כנסת, מספקה, מועדון חברתי, מרפאה וחצר.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים במקום כולל אשי מקצוע איכותיים ומסורים, בינהם: רופאים, אחיות, מטפלים סיעודיים, פיזיותרפיסטיים, פסיכאטרים, מרפאים בעיסוק, מאמנים, וצוות מפעילים. הללו מעניקים לדייריו מענה לכל צורך, שומרים עימם על קשר קרוב ומקפידים על יחס אוהב וסבלני.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד