פנחס רוזן

בעמוד זה תינתן לכם האפשרות לבחון את בית האבות ״פנחס רוזן״ ולהבין האם הוא מספק אתכם. תקראו על השירותים שמציע הבית, פעילויות שהוא מקיים, מענה רפואי שניתן בו, מתקנים הקיימים בו ועוד.

״פנחס רוזן״ הוא אחד מבתי האבות המומלצים שקיימים באזור גוש דן. המקום מקבל ביקורות חיוביות, עומד בכל התקנים הדרושים בצורה המיטבית ומקפיד על יחס ושירות נעימים ומקצועיים. לקוחות ששלחתי אליו מספרים כי הם זוכים לאיכות חיים ושקט נפשי.

מידע אודות בית אבות "פנחס רוזן"

מידע כללי

״פנחס רוזן״ הוא בית אבות ותיק השוכן על גבעה ירוקה בעיר רמת גן, ומשקיף על אזור גוש דן. הבית ממוקם בסמוך למרכז תרבות ובילוי, ומאפשר לדיירים לשמור על שגרת חיים תוססת. המקום מעניק השגחה ופיקוח במשך כל שעות היום, ומנוהל על ידי צוות רפואי המתמחה בתחום הגריאטריה.

רשימת השירותים

במסגרת השירותים שמציע ״פנחס רוזן״, פועלים במתחם מכון פיזיותרפיה, חדרי התעמלות, בריכת שחיה, ושירותי טיפוח וקוסמטיקה. בנוסף, הבית מציע חוגים שונים, הרצאות, כנסים וארועי תרבות בשבתות וחגים.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים בבית האבות ״פנחס רוזן״ כולל: רופא מומחה בגריאטריה, צוות סיעודי וסוציאלי, אחיות, דיאטנית, מרפאה בעיסוק, פיזיותרפיסטית, וצוות הנהלה קשוב וזמין. המקום מציע לדייריו אווירה משפחתית ובטוחה.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד