נווה עמית רמת אשכול

בעמוד זה מפורט מידע על השירותים השונים שמציע בית האבות ״נווה עמית רמת אשכול״, ולמי הם מתאימים. תקראו חוות דעת על הצוות הרפואי, העובדים השונים, האווירה במקום, ועוד.

כיתר בתי האבות של הרשת ״נווה עמית״ המקום מעניק לדייריו מענה רפואי הולם, לצד תשתית בטוחה ונעימה לקיום חיים עצמאיים התואמים את הצרכים של הציבור הדתי. אני ממליצה על המקום בלב שלם בשל ביקורות חיוביות ששמעתי עליו מלקוחותיי הן בגין התנאים והשירותים והן בגין היחס.

מידע אודות בית אבות "נווה עמית"

מידע כללי


״נווה עמית רמת אשכול״ הוא בית אבות הפועל תחת רשת קופות החולים ״מאוחדת״, ומציע פתרונות מקיפים לצורכי האוכלוסיה המבוגרת. בית הדיור המוגן כולל דירות בגדלים שונים, החל מדירות חדר וחצי וכלה בדירות גדולות של שלושה חדרים. המקום מותאם לציבור הדתי והמסורתי, ומקפיד על שגרת חיים מתאימה וכשרה.

רשימת השירותים

בקרבת המתחם ישנו מרכז מסחרי בו ניתן למצוא בית מרחקת, מרפאות, חנויות ובנקים. במקום עצמו מוצעים שירותי נקיון ותחזוקה, לצד מטבח כשר ומפוקח, בית כנסת ומכבסה. בכל שבת פועלת מעלית שבת, ושירותי הרפואה ניתנים במקום על ידי רופא צמוד במשך כל ימות השבוע.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים בבית האבות מותאם לעבודה עם הציבור הדתי, וניחן ביחס אדיב ומסור. העובדים שומרים על אווירה נעימה ומחבקת במתחם, עומדים לרשות הדיירים בכל עת, ומקפידים להתעדכן במצבם הבריאותי והנפשי.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד