נווה עמית מעון הרופא

בעמוד זה אספר לכם על בית האבות ״נווה עמית מעון הרופא״. אציג בפניכם את השירותים שמציע המקום, הטיפולים השונים שניתן לקבל בו, צוות העובדים שמנהל אותו, סוג האוכלוסייה המתגוררת בו ועוד.

״נווה עמית מעון הרופא״ הוא אחד מבתי הדיור המוגן היוקרתיים והנעימים שנמצאים באזור ירושלים. המקום משקיף על נוף מרהיב, מציע חדרים מרווחים ושירותים אקסלוסיביים. כל לקוחותיי שעברו אליו ממליצים עליו בחום.

מידע אודות דיור מוגן נווה עמית מעון הרופא

מידע כללי

״נווה עמית מעון הרופא״ שייך לקופת חולים ״מאוחדת״, וממוקם על צלע ההר בפאתי ירושלים, בשכונת ״מוצא״ היוקרתית. המעון כולל דירות מרווחות המשקיפות על נוף עוצר נשימה, ומעניק מענה מקיף לדייריו הן מבחינת טיפול רפואי והן מבחינת הפעלות ועיסוקים. לרשות הדיירים עומד מיניבוס המסיע אותם למרכז העיר לבילויים או סידורים, וניתנת אבטחה והשגחה 24/7.

רשימת השירותים

ב״מעון הרופא״ מקבלים הדיירים יחס חם והשגחה רפואית צמודה מסביב לשעון. המקום מקפיד על היצע משתנה של פעילויות חברתיות מגוונות היוצרות קשר בין הדיירים ובונות להם חיי קהילה. יחידות הדיור מאובזרות במיטב המכשור והאמצעים למען יצירת בטחון ונוחות, ומרוהטות בריהוט חדיש. במקום פועל בית כנסת, מטבח עשיר, וצוות רפואי מקצועי.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״מעון הרופא״ מעניק לדיירי המקום יחס חם ואישי, שומר עימם על קשר קרוב, ומקפיד על מתן מענה מהיר לדרישותיהם. במקום ניתנת השגחה רפואית מקצועית המנוהלת תחת רשת קופות חולים ״מאוחדת״, ומציעה את השירות הטוב ביותר לקשיש.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד