נווה הורים סן סימון

בעמוד זה תוכלו להבין האם ״נווה הורים סן סימון״ הוא בית אבות שעונה על הציפיה שלכם. אספר לכם על האוכלוסיה המתגוררת במקום, הסביבה בה הוא שוכן, פעילויות פנאי ותרבות המתקיימות בו, תנאי המגורים ועוד.

אני ממליצה בחום ובמשך שנים רבות על ״נווה הורים סן סימון״ כעל בית אבות איכותי ומנוסה הפועל בירושלים. המקום מתאים לקשישים בכל המצבים ומתאים להם טיפול אדיב, מסור ומקצועי בצורה פרטנית.

מידע אודות בית אבות נווה הורים סן סימון

מידע כללי

״נווה הורים סן סימון״ הוא מוסד ותיק ובעל מוניטין, המתאים לקשישים עצמאיים, תשושים, תשושי נפש וסיעודיים. בית האבות מציע טיפול רפואי וסיעודי צמוד 24/7, ברמה גבוהה ובאמצעות ציוד ומכשור מתקדמים.

רשימת השירותים

במסגרת השירותים השונים מייחס המקום חשיבות רבה לפעילויות העשרה ופנאי בעבור הדיירים, על מנת ליצור להם מסגרת חברתית תומכת וחיי קהילה. בנוסף, פועלים במקום בית כנסת, בית מרקחת, מרפאים בעיסוק, וניתנים שירותי נקיון, כביסה ושמירה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים בבית האבות ״נווה הורים סן סימון״ מקפיד על שירות אדיב ומקצועי, וכולל עובדים מסורים העושים את עבודתם באהבה. הצוות שומר על קשר ישיר וקרוב עם הדיירים ומשפחותיהם, ועושה כל שביכולתו על מנת לרצותם בצורה המיטבית.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד