נווה הדר רמות תמיר

בעמוד זה מובא לפניכם מידע על השירותים השונים שנכללים בבית האבות ״נווה הדר רמות תמיר״. תקראו על הצוות הרפואי, הטיפולים השונים, תנאי המגורים, חיי החברה והתרבות, למי המקום מיועד ועוד.

ללקוחותיי מהציבור הדתי המתגוררים בירושלים והסביבה אני ממליצה בחום על המרכז לדיור מוגן ״נווה הדר רמות תמיר״. במקום פועלת מחלקה סיעודית לצד מגורים המתאימים לקשישים עצמאיים, והדיירים כולם זוכים לשירות ואיכות חיים ברמה מאוד גבוהה.

מידע אודות בית אבות "נווה הדר רמות תמיר"

מידע כללי

״נווה הדר רמות תמיר״ הוא מרכז דיור מוגן הכולל מחלקה סיעודית, ומותאם לאוכלוסייה הדתית והמסורתית. החדרים בבית האבות מרווחים ומאובזרים במיטב הציוד הבטיחותי, וכוללים לחצני מצוקה, ריהוט לפי בחירה אישית, מקלחת ושירותים. בית האבות משקיף על נופי ירושלים הקסומים, ומעמיד לרשות הדיירים שטחים ציבוריים מטופחים וירוקים.

רשימת השירותים

ב״נווה הדר רמות תמיר״ מוצעים מגוון שירותים המותאמים לאוכלוסיית הגיל השלישי של הציבור הדתי, וכוללים: בית כנסת פעיל ומפגשי תפילה, מטבח כשר, אולם הרצאות ופעילויות חברתיות המעשירות את חיי הדיירים. במחלקה הסיעודית מוענק טיפול רפואי וסיעודי על ידי צוות רפואי מנוסה.

צוות העובדים/מחלקות

בית האבות מתוחזק על ידי צוות מסור של עובדים, הדואגים לרווחת הדיירים ונמצאים עימם בקשר רציף. העובדים מקפידים על מתן מענה מהיר ואדיב לכל בעיה וצורך, שומרים על קשר צמוד עם הצוות הרפואי, ומקפידים על שימור האווירה החמה והמשפחתית.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד