נווה גיל הזהב

בעמוד זה תיחשפו למידע שיעזור לכם להכיר את בית האבות ״נווה גיל הזהב״, ולהבין אם הוא מתאים לכם: השירותים שמציע המקום, האופי והאווירה ששוררים בו, חוות דעת אישית על הצוות ועוד.

מזה עשור שאני עובדת עם בית האבות ״נווה גיל הזהב״. לקוחות ששלחתי למקום ממליצים עליו בחום ומספרים כי הם נהנים מאווירה משפחתית חמה וממסגרת המעניקה ביטחון ושקט.

מידע נוסף אודות "נווה גיל הזהב"

מידע כללי

״נווה גיל הזהב״ הוא בית אבות קטן הממוקם באזור שקט של העיר פתח תקווה, בין מראות ונופים ירוקים. המקום מאכלס מספר מצומצם של דיירים על מנת לשמר את האווירה המשפחתית והאינטימית, ולהעניק לכל דייר יחס אישי. בבית פועלות שתי מחלקות: מחלקה סיעודית המונה 25 איש ומחלקה לתשושי נפש המונה 40 איש.

רשימת השירותים

״נווה גיל הזהב״ מעניק לדייריו מענה רפואי מקיף: שירות רופא המומחה בגריאטריה, טיפול וסיוע מידי צוות אחיות ומטפלים סיעודיים מנוסים, ייעוץ וליווי פסיכוגריאטרי, טיפולי ריפוי בעיסוק וטיפולים פיזיותרפים.
בית האבות מציע לדייריו ארוחות מסודרות ומזינות המפוקחות על ידי תזונאית, שירותי כביסה בכל שעות היום, שירותי ספרייה, מספרה ובית קפה מקומי. בנוסף, מתקיימות בו פעילויות חברתיות מעשירות ומגוונות.

צוות העובדים/מחלקות

ב״נווה גיל הזהב״ פועלים בשיתוף פעולה צוות של רופאים, אחיות, מרפאים בעיסוק, תזונאית, פיזיותרפיסטיים ועובדות סוציאליות אשר עושים כל שביכולתם על מנת לענות על צורכי הדיירים ולשמור על מצבם הנפשי והבריאותי. העובדים מקפידים על יחס אישי וקרוב עם הדיירים, ושומרים על אווירה משפחתית ומחבקת.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד