נאות גיל רם

בעמוד זה תוכלו לקרוא על בית האבות ״נאות גיל רם״, ולהבין האם הוא יכול להתאים לכם. אספר לכם על השירותים שהבית מעניק לדייריו, פעילויות שהוא מקיים, הצוות הרפואי שפועל בו ועוד.

בית האבות ״נאות גיל רם״ הוא מרכז ותיק ובעל מוניטין עליו אני ממליצה בחום. במקום ישנה אווירה משפחתית ומחבקת והדיירים זוכים לסל שירותים רחב הן בבחינת פעילויות והן בבחינת מענה רפואי.

מידע על בית האבות נאות גיל רם

מידע כללי

״נאות גיל רם״ שוכן במרכז פתח תקווה, ומתאים לקשישים סיעודיים ותשושי נפש. המקום מעניק טיפול אישי המותאם למצבו הפרטני של כל דייר, ומעניק לו מסגרת מתאימה ושקט נפשי. צוות העובדים פועל במסירות, ומקפיד על הענקת יחס חם ואדיב.

רשימת השירותים

״נאות גיל רם״ מציע לדייריו שירות רפואי וסיעודי, ארוחות, פעילות חברתית, שירות סוציאלי, וטיפולים מותאמים אישית כמו פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק. בנוסף, פועלים במתחם מספרה, מכבסה וניתן שירות דואר.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״נאות גיל רם״ כולל צוות רפואי מקצועי המורכב מרופאים ואחיות, צוות עובדות סוציאליות, פיזיותרפיסטיים ומרפאים בעיסוק. בשיתוף פעולה עימם, פועל צוות ההנהלה והצוות הטכני ויחד הללו עושים כל שביכולתם על מנת לענות על דרישות וצורכי הדיירים בצורה הטובה ביותר.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד