נאות אבי אחוזת אייל

בעמוד זה תיחשפו לנתונים על בית האבות ״נאות אבי אחוזת אייל״, שיעזרו לכם להבין האם המקום מתאים לכם. תקראו על האוכלוסייה המתגוררת בבית, צוות העובדים, המענה הרפואי שניתן, טיפולים, פעילויות ועוד.

אני תמיד ממליצה בחום על בית האבות ״נאות אבי אחוזת אייל״. המקום הותיק מציע אווירה כפרית ומשפחתית, חיי קהילה תוססים, ויחס חם ואדיב מקרב צוות העובדים והמטפלים. לקוחות ששלחתי אליו מעידים כי הם נהנים מחיי חברה, אווירת בטחון ויחס אישי.

מידע אודות בית האבות "נאות אבי אחוזת אייל"

מידע כללי


״אחוזת אייל״ הוא בית אבות הממוקם באור יהודה, חלק מרשת ״נאות אבי״ הותיקה. ״אחוזת אייל״ פועלת משנת 1988 ברשיון משרד הבריאות והרווחה. בית האבות משתרע על מפלס אחד עם חצר גדולה ומטופחת, ומציע מגורים לדיירים תשושים וסיעודיים. החדרים כולם מרווחים וגדולים, ומתאימים לזוג אנשים. במקום מוענק שירות רפואי ברמה גבוהה, באמצעות מיטב המכשור והאבזור.

רשימת השירותים


חדרי הדיירים ב״אחוזת אייל״ מרווחים וממוזגים, ומגיעים עם מקלחת ושירותים צמודים. באופן קבוע, דואגת הנהלת המקום לביסוס חיי קהילה וחברה על ידי ארגון פעילויות עם בתי ספר, חיילים וגני ילדים. בנוסף, מתקיימת בכל יום הפעלה משתנה, ומוצעים לדיירים חוגי אומנות ויצירה, שירותי מניקור ופדיקור, טיפול בחיות, השתתפות במקהלה ושלל עיסוקים מהנים ומעשירים.

צוות העובדים/מחלקות


ב״אחוזת אייל״ פועל צוות עובדים מנוסה ומיומן, אשר עובר הכשרה והסמכה על ידי הרשת ״נאות אבי״. במקום ניתנים שירותים סיעודיים על ידי מטפלות ואחיות מסורות, ובפיקוח של רופאים בכירים.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד