משען בחולון

בעמוד זה תכירו מקרוב את בית הדיור המוגן ״משען חולון״, ותבינו האם הוא עשוי להתאים לכם. המידע כולל פירוט על יחידות הדיור, הפעלות המתקיימות במקום, שירותים הכלולים במגורים, ועוד.

כתובת:

רחוב ההסתדרות 63 חולון
חולון

נווט בWaze נווט עם Google

אחד מבתי האבות עליהם אני נוהגת להמליץ במיוחד בעיר חולון, הוא ״משען חולון״. בית האבות הוא אחד מרבים המופעלים על ידי רשת ״משען״. המקום בעל מוניטין רב, ולקוחותיי ממליצים עליו בחום ומעניקים לו ביקורות חיוביות מאוד.

מידע אודות דיור מוגן משען חולון

״משען חולון״ ממוקם בלב העיר חולון, בסמוך לאזור הקניות והשירותים השוקק בעיר. המבנה מוקף גינה גדולה וירוקה, ומכיל מבחר דירות בגדלים שונים בנוסף למחלקה סיעודית. ״משען חולון״ הוא סניף של רשת ״משען״ הפועלת למען קידום מעמד הקשישים ועושה זאת ללא מטרות רווח. המקום בעל נסיון ומוניטין רב, ופועל בפיקוח של משרד הבריאות ורשויות הרווחה.

 

רשימת שירותים

השירותים הניתנים ב״משען חולון״ מותאמים לקשישים עצמאיים וסיעודיים כאחד. במקום מתקיימות מגוון פעילויות חברתיות ותרבותיות המשתנות מעת לעת, ומייצרות לקשישים מסגרת חברתית פעילה ותוססת. בנוסף, פועל במקום ועד דיירים המחליט על תפריט המטבח ומקפיד לשמור על קשר עקבי עם הנהלת המקום. ״משען חולון״ ממוקם בסביבה ירוקה ופסטורלית מרושתת פינות ישיבה ואירוח המתאימה לטיולים ומפגשים עם חברים ובני המשפחה.

צוות בית האבות

ב״משען חולון״ פועל צוות רפואי מקצועי ומנוסה העומד לרשות הדיירים 24/7. הצוות כולל רופא צמוד הנמצא בכל מחלקה, אחיות, מטפלים, עובדים סוציאלים, מרפאים בעיסוק, ועוד. יחד עם הצוות התפעולי, הללו מעניקים לאוכלוסיית הגיל השלישי בית חם ואוהב.

פעילות בבית האבות

פעילות בבית האבות
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד