משען גונן

בעמוד זה יובא לפניכם מידע שיעזור לכם להבין האם ״משען גונן״ הוא בית דיור מוגן העונה על הצורך שלכם. תקראו על יחידות הדיור, פעילויות המתקיימות במקום, מתקנים הקיימים במתחם ועוד.

אני מרבה לשמוע מלקוחות ששלחתי ל״משען גונן״ שפע מחמאות על המקום, ועל צוות העובדים. בית האבות שהינו חלק מרשת ״משען״, מוכר כמקום יוקרתי ומושקע שאינו מאכזב את דייריו, ומרצה את דרישותיהם ביעילות, אדיבות ויחס חם.

מידע אודות דיור מוגן משען גונן

מידע כללי

״משען גונן״ הוא אחד מבתי האבות הרבים של רשת ״משען״, הפועלתלמען קידום מעמד הקשישים בארץ ועושה זאת ללא מטרות רווח. בית האבות ממוקם בירושלים, בשכונת קטמון בותיקה והפסטורלית. המקום מכיל מכשור ואביזרים חדשניים המותאמים לטיפולים שניתנים כיום בתחום הסיוע והטיפול בקשישים.

רשימת השירותים

ב״משען גונן״ ישנו מקום לקשישים עצמאיים, ולקשישים סיעודיים. במקום פועלת מחלקה סיעודית המתפקדת כבית חולים סיעודי ומטפלת בקשישים ברמה מקצועות מהגבוהות שניתן למצוא.
״משען גונן״ מציע השגחה רפואית צמודה ולאורך כל שעות היממה. במקום פועלים בית כנסת, מטבח כשר, ספריה, ובנוסף מתקיימות פעילויות העשרה כמו חוגים והרצאות. המקום מתאים לאוכלוסיה דתית ומסורתית, קרוב למרכז העיר ומאפשר גישה נוחה עם תחבורה ציבורית.

צוות העובדים/מחלקות

ב״משען גונן״ פועל צוות עובדים מנוסה ותיק, האחראי על הפעילויות החברתיות, תחזוק המקום וכמובן המענה הרפואי. הצוות הרפואי מורכב מרופאים, אחיות ומטפלות סיעודיות שיחד שומרים על קשר הדוק עם הדיירים ומעניקים להם בית חם, מחבק ואוהב.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד