משען בגבעתיים

בעמוד זה תוכלו להציץ אל ״משען גבעתיים״, בית דיור מוגן, ולהבין האם הוא מתאים לכם. תקראו על אופי המקום והאווירה השוררת בו, חוות דעת מקרב דיירים, שירותים שהוא מעמיד לרשות הדיירים ועוד.

אני שולחת לקוחות רבים מאזור המרכז לבית הדיור המוגן ״משען גבתיים״, כבר למעלה משני עשורים. הבית הינו חלק מרשת ״משען״, וכיאה לה מציע לדייריו בטחון ואווירה נעימה וחמה. לקוחות ששלחתי אליו מספרים כי המתחם עשיר במתקנים ושירותים המקלים על אורח חייהם והופכים אותו לפעיל ותוסס.

מידע נוסף על דיור מוגן משען גבעתיים

מידע כללי

״משען גבעתיים״ הוא בית דיור מוגן יוקרתי השוכן בלב גבעתיים מאז שנת 1971. הבית מאפשר לדיירים מבוגרים לחיות אורח חיים עצמאי, במסגרת שלווה ומוכרת. המקום מציע לדיירים שלל פעילויות ושירותים במתחם עצמו, ומקפיד על מתן מענה אדיב וזמין לכל דייר בכל עת. במתחם קיימות 281 יחידות דיור משופצות ומרווחות, המתאימות ליחידים ולזוגות.

רשימת השירותים

ב״משען גבעתיים״ מתקיימות שלל פעילויות, אשר כל דייר יכול למצוא מהן את זו המתאימה לו: יוגה, פילאטיס, חוג אנגלית, חוג תנ״ך, חוג ציור, חוג דרמה, חוג קרמיקה, מקהלה, חוג כתיבה יוצרת, ושיעורי התעמלות. לצד הללו, נערכות פעילויות שוברות שגרה כמו הצגות, טיולים, קונצרטים, מסיבות וארועים חברתיים. בנוסף, פועלים במתחם ספריה, בית כנסת, לובי מפואר, חדר מחשבים, חדר כושר, קפיטריה, מרפאה, בית מרחקת ומכון יופי.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים של ״משען גבעתיים״ הוא צוות מסור, העושה את עבודתו מכל הלב. העובדים במקום מחולקים למחלקות שונות, ויחד בשיתוף פעולה מלא מתחזקים במקום אווירה משפחתית, תוססת ובטוחה. בנוסף, פועל במחלה הסיעודית ובמחלקת התשושים צוות רפואי מקצוע ואנושי.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד