משען בית פיכמן

בעמוד זה תקראו על בית הדיור המוגן ״משען בית פיכמן״, ותוכלו להבין האם הוא מתאים לכם. יפורט בפניכם מידע על יחידות הדיור, סביבת המתחם, מתקנים הפועלים בו, צוות העובדים, חיי החברה ועוד.

כיאה לבית דיור מוגן מרשת ״משען״, אני מוצאת שנים כי ״משען פיכמן״ עונה על סך הדרישות והציפיות של לקוחותיי. המקום נגיש לחיי העיר התוססים של תל אביב, מעוצב ובנוי ברמה גבוהה, ומעניק לדיירים מענה זמין ואדיב בכל עת. דייריו מספרים כי הם נהנים מאיכות חיים ומשגרה פעילה ותוססת.

דיור מוגן משען בית פיכמן - פרטים נוספים

מידע כללי

״משען פיכמן״ ממוקם בשכונת רמת אביב היוקרתית, בקומפלס רחב ידיים הכולל חמישה בניינים. המתחם מוקף בגינות נוי ובמרחבי דשא פסטורליים, ונמצא בסמוך למרכז הקניות של רמת אביב. המקום מציע לדייריו אפשרות לחיות חיים עצמאיים במסגרת בטוחה ומחבקת. המתחם כולל 328 דירות מרווחות בנות חדר וחצי או שני חדרים.

רשימת השירותים

ב״משכן פיכמן״ נהנים הדיירים משלל פעילויות ושירותים המעשירים את אורח חייהם, כמו: טיולים, קונצרטים, סרטים, חוגי ציור, חוג ברידג׳, ריקודים, הרצאות, מופעים ואימוני כושר. בנוסף, על מנת לאפשר חיים נוחים וקלים קיימים במתחם עצמו מספרה, חדר כושר, ספריה, מינימרקט ומסעדה, ודיירי המקום מוזמנים להשתמש בבריכת השחייה של בית הדיור המוגן הקרוב, ״משען ברודצקי״.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים של ״משען פיכמן״ כולל עובדים מסורים, המאמינים בעבודתם ורואים בה עבודת קודש. העובדים מקיימים קשר קרוב עם דיירי המקום, ושומרים על אווירה נעימה ומשפחתית לצד מקצועיות וטיפול בכל פניה ובעיה.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד