משען אפקה

בעמוד זה תוכלו לבחון את בית הדיור המוגן ״משען אפקה״, ולהבין האם הוא עונה על הציפיה שלכם. תיחשפו למתקנים השונים שנמצאים במתחם, השירות שנכלל במגורים, תנאי יחידות הדיור ועוד.

את ״משען אפקה״ אני מכירה דרך הקשת ״משען״, המפעילה בתי דיור מוגן רבים וטובים. אני ממליצה עליו בחום למתגוררים באזור תל אביב והסביבה, המעוניינים בשגרת חיים תומכת, בבטחון, מיקום מרכזי ואווירה משפחתית.

דיור מוגן משען אפקה - מידע נוסף

מידע כללי

״משען אפקה״ ממוקם בשכונת אפקה היוקרתית בצפון תל אביב. הבית שוקק חיים, וידוע כמקום בו הדיירים פעילים ונוטלים חלק בשיפור ומקסום המקום. ״משען אפקה״ שייך לרשת ״משען״ המפעילה בתי דיור מוגן בכל הארץ, ועושה זאת ללא מטרות רווח. במתחם קים אזור מגורים לקשישים עצמאיים, לצד מחלקה סיעודית המעניקה שירות וסיוע מוגבר.

רשימת השירותים

ב״משען אפקה״ עומדים לרשות הדיירים מסעדה, ספריה, חדר כושר, בית כנסת וחדר תרבות. בנוסף, מתקיימות במקום פעילויות העשרה ופנאי מגוונות המשתנות מעת לעת, כמו: הרצאות, חוגים וארועים חברתיים. הדירות במתחם הן דירות חדר, חדר וחצי או שני חדרים, ומכילות את כל הציוד והריהוט הדרוש.

צוות העובדים/מחלקות

ב״משען אפקה״ פועל צוות עובדים מקצועי ומנוסה, העושה את עבודתו מתחושת שליחות ובמסירות רבה. לצד הצוות התפעולי עובד צוות רפואי מקצועי, הכולל אחיות, מטפלות ורופאים.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד