משגב לדך

בעמוד זה תקבלו מידע על המחלקה הסיעודית שפועלת ב״משגב לדך״, ותוכלו להבין האם היא תואמת את הצרכים שלכם. תקראו על הצוות הרפואי וסוגי הרופאים, הטיפולים, השירותים והתנאים שעומדים לרשות המתגוררים במקום.

בבית החולים משגב לדך, פועל אגף סיעודי מבין המפוארים בארץ. המקום מציע שירות מקצועי ומנוסה ופועל תחת הנהלת בית החולים. לקוחות ששלחתי אליו מעידים כי הצוות מקפיד על מתן יחס אישי ומקצועי, עוקב אחר מצבם ומהווה בעבורם אוזן קשבת.

מידע נוסף אודות בית אבות משגב לדך

מידע כללי

האגף הסיעודי של בית החולים משגב לדך בירושלים, מכיל 63 מיטות וכולל מחלקה סיעודית ומחלקה סיעודית מורכבת. המחלקות מאובזרות בציוד מתקדם, ומציעות תנאי שהות ברמה גבוהה ביותר. האגף נמצא תחת פיקוח של משרד הבריאות, ומעניק לשוהים בו אווירה שקטה ואינטימית, סטירליות, ונוף פסטורלי הנשקף מהחלונות.

רשימת השירותים

באגף הסיעודי של בית החולים משגב לדך ישנם חדרים מרווחים הכוללים שתי מיטות, מקלחת ושירותים צמודים. הדיירים מקבלים ארוחות כשרות מקייטרינג בית החולים, ומוצעת להם פעילות תעסוקתית העשרתית ותרבותית. בנוסף, עומדים לרשותם בית כנסת, קפיטריה וגינה ירוקה ונעימה לטייל בה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים באגף כולל אחיות ורופאים מקצועיים ומנוסים, אשר מעניקים לדיירים יחס אישי ומתאימים להם בצורה פרטנית את המענה והטיפול הדרוש. על האגף מפקח רופא 24/7, ובשיתוף פעולה עם מחלקות בית החולים מעניק צוות העובדים מענה רפואי מקיף לכל בעיה.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד