מרכז גריאטרי הדסים

בעמוד זה תיחשפו לנתונים ומידע על ה״מרכז הגריאטרי הדסים״, ותבינו האם הוא עונה על הצרכים שלכם. תקראו על צוות העובדים והצוות הרפואי, סוג הטיפולים שמוענקים במקום, חיי החברה, האוכלוסייה המתגוררת בו ועוד.

במשך 14 שנות פעילותו, זיהיתי כי ״מרכז הדסים״ הוא בית אבות גריאטרי המותאם לאוכלוסיה דתית ועונה בצורה מיטבית על צורכי דייריו. המקום מנוהל ומתוחזק על ידי צוות מקצועי ומסור, שמתווה בו אווירה משפחתית מחבקת.

מרכז גריאטרי הדסים - פרטים נוספים

מידע כללי

״מרכז גריאטרי הדסים״ הוא בית אבות הממוקם בעיר בני ברק, ומותאם לציבור המבוגר של האוכלוסיה הדתית. המקום מחזיק באיבזור ומכשור חדיש ומתקדם, ומעוצב בחן ובאסתטיות. בבית ישנן מחלקה סיעודית ומחלקת תשושי נפש, והללו פועלות תחת פיקוח ורישיון משרד הבריאות.

רשימת השירותים

״מרכז הדסים״ כולל שירות רפואי הניתן על ידי מיטב הרופאים. במקום ישנו מכון פיזיותרפיה המאובזר באמצעים מתקדמים ומתופעל על ידי אנשי מקצוע מיומנים, מחלקת ריפוי ועיסוק המאבחנת כל דייר לחוד ומתאימה לו פעילות בהתאם, מטבח המפוקח על ידי תזונאית ומציע לדיירים חמש ארוחות טריות ביום, ומחלקת תרבות האחראית על פעילויות חברתיות. בנוסף, המקום מעניק שרותי נקיון וכביסה, ומפעיל במתחם מספרה, בית כנסת וקפיטריה.

צוות העובדים/מחלקות

ב״מרכז הדסים״ עובד צוות רפואי מיומן המתמחה בתחום הגריאטריה, עובדות סוציואליות, פיזיותרפיסטיים, תזונאית, מרפאים בעיסוק, מטפלות ואחיות. לצידם, עומדת לרשות הדיירים אם-בית שאחראית על טיפול בפניותיהם השונות, ושומרת עימם על קשר קרוב וחזק.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד