גיל עוז פתח תקווה

בעמוד זה תקראו מידע חשוב שיעזור לכם להכיר את ״מרכז גריאטרי גיל עוז״״ ולהבין האם הוא עונה על הצורך שלכם. המידע כולל: שירות רפואי שהמקום מציע, סוגי טיפולים, אוכלוסייה לה הוא מתאים ועוד.

אני עובדת בשיתוף עם בית אבות ״גיל עוז״ מספר שנים, ושומעת עליו תדיר ביקורות חיוביות מלקוחותיי. המקום מתאים לקשישים ברמות שונות, ומתמחה בתחום הגריאטריה. לקוחות ששלחתי אליו ובני משפחתם מספרים כי הוא מעניק שירות רפואי מהשורה הראשונה העונה על קשת צרכים רחבה.

מידע על בית אבות גיל עוז

מידע כללי

בית האבות ״גיל עוז״ הוא מרכז טיפול גריאטרי המתמחה באוכלוסיית הגיל השלישי, ובעיקר באלו הזקוקים לטיפול סיעודי צמוד, משוקמי לב, ותשושי נפש. המרכז מחזיק בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר של מתקני סיוע לקשישים, ומעניק השגחה 24/7.

רשימת השירותים

בית ״גיל עוז״ מעמיד לרשות דייריו רופאים בכירים מתחומים שונים: גריאטריה, פסיכוגריאטריה, רפואה פנימית, וקרדיליוגיה. בשיתוך דיאטניות, פיזיותרפיסטיים ומרפאות בעיסוק נבנית עבור כל דייר תכנית שיקומית/טיפולית/סיוע בהתאם למצבו האישי.

צוות העובדים/מחלקות

ב״גיל עוז״ עובדים בשיתוף פעולה רופאים, אחיות, מטפלות, עובדות סוציאליות, פיזיותרפיסטיים ומרפאים בעיסוק. יחד, הללו מעניקים לדיירים טיפול רפואי וסיוע התאם לצרכים ולמצבם האישי, ועושים זאת במסירות ואדיבות.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד