מגדל נופים

בעמוד זה מרוכז מידע שיעזור לכם להבין האם ״מגדל נופים״ הוא דיור מוגן שעונה על הציפיה שלכם. תקראו על תנאי המגורים, פעילויות חברה ותרבות שהמקום מקיים, מתקנים הקיימים במתחם, הסביבה בה הוא מצוי ועוד.

אני מוצאת כי ״מגדל נופים״ הוא אחד ממרכזי הדיור המוגן הנהדרים שפועלים בירושלים. המתחם הרחב כולל דירות בגדלים שונים, ומאפשר לקשישים לשמור על אורח חיים נעים ועצמאי תוך קבלת סיוע במידת הצורך.

דיור מוגן מגדל נופים - פרטים נוספים

מידע כללי

״מגדל נופים״ הוקם בשנת 1984, ומאז ועד היום מספק לתושבים המבוגרים של ירושלים והסביבה מגורים ומסגרת תומכת. במקום 157 דירות בגדלים שונים, ובנוסף מחלקה סיעודית. המבנה כולל 13 קומות ומעליות, ומשקיף על נוף ירושלמי קסום. במקום פועל ועד דיירים שמקבל את מרבית ההחלטות ומעביר את התקציבים לפיתוח ושיפור המתחם.

רשימת השירותים

ב״מגדל נופים״ מוענקים טיפולים רפואיים המפוקחים על ידי משרד הבריאות. בנוסף, מציע המקום פעילויות מעשירות כמו הרצאות, הפעלות בנושאים שונים, ארועים קהילתיים ועוד. החדרים כולם כוללים טלפון, מערכת חימום, טלוויזיה, ועוד. בנוסף, עומדים לרשות הדיירים ספריה עשירה וחדר מחשבים.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים במקום כולל רופאים ואחיות המומחים בגריאטריה, עובדות סוציאליות, וצוות מפעילים שאחראי על ארגון פעילויות וחוגים. העובדים כולם מעניקים לדיירים יחס אישי וחם, ושומרים על אווירה נעימה ומשפחתית במקום.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד