ליאון רקנאטי

בעמוד זה תיחשפו על מידע שיעזור לכם להחליט האם בית האבות ״ליאון רקנאטי״ הוא המקום בשבילכם. תקראו על האווירה בבית, היחס של העובדים, הטיפולים והשירות הרפואי, מתקנים הפועלים במקום ועוד.

בית האבות ע״ש ליאון רקנאטי הוא מבין המוסדות הותיקים ביותר בארץ. המקום קיים למעלה מ30 שנה, שומר על השם שיצר לעצמו, מקפיד על שירות אדיב ומתאים לקשישים במצבים שונים. דיירי המקום מספרים כי הוא מעניק להם יחס הולם, אישי ואמפתי.

מידע נוסף אודות בית אבות ליאון רקאנטי

מידע כללי

בית האבות ע״ש ליאון רקאנטי פועל משנת 1956, והינו אחד המוסדות המנוסים והידועים בארץ. הבית ממוקם בשכונת קריית מטלון בפתח תקווה, במיקום שקט המתאים עבור צורכי האוכלוסיה הבוגרת. המבנה מוקף צמחיה ירוקה, ומעניק לדיירים איכות חיים ברמה גבוהה. במקום פועלות שלוש מחלקות המיועדות לקשישים עצמאיים, תשושים וסיעודיים.

רשימת השירותים

במסגרת השירותים מעניק בית האבות לדייריו טיפול רפואי זמין, שלוש ארוחות מלאות המפוקחות על ידי תזונאית, ארוחות חגיגיות ומיוחדות בחגים ושבתות, שירותי תחזוקה ונקיון לחדרים, חימום מרכזי ואבטחה 24/7. החדרים בבית האבות מרווחים ומאובזרים, ומאפשרים חיבור לטלוויזיה בכבלים.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים במקום כולל רופאים, עובדים סוציאלים, מרפאות בעיסוק, ואנשי הנהלה ותפעול. הללו מתאימים לכל קשיש את הטיפול והסיוע לו הוא זקוק, ומתנהלים במסירות ואדיבות.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד