טירת ראשונים

בעמוד זה תקראו על המרכז לדיור מוגן ״טירת ראשונים״, ותבינו האם הוא עשוי להתאים לכם. יפורט בפניכם על תנאי המגורים, השירותים הנכללים במקום, האווירה השוררת בו וחיי החברה והתרבות שהוא מקיים ועוד.

אני ממליצה על מרכז הדיור המוגן ״טירת ראשונים״ עבור לקוחותיי הקשישים, בין אם הללו עצמאיים, נתמכים, תשושים או סיעודיים. ״טירת ראשונים״ היא אחד המוסדות המובילים בארץ, בעלת נסיון רב ורמת שירות גבוהה ביותר וכך גם מעידים המתגוררים בה.

דיור מוגן טירת ראשונים - פרטים נוספים

מידע כללי

״טירת ראשונים״ היא אחוזת דיור מוגן, הכוללת חמש מחלקות: עצמאי, מוגן, תומך, תשושים, וסיעודי. המרכז מעניק לדייריו טיפול אישי, מקצועי ואדיב, שירות רפואי ברמה הגבוהה ביותר, ופעילויות לשעות הפנאי.

רשימת השירותים

ב״טירת ראשונים״ מותאם המענה לכל דייר באופן יחידני, בהתאם לצורך. במסגרת השירותים השונים מוצעים טיפול רפואי 24/7 ופעילויות העשרה כמו חוגים, פעילויות ספורט, והרצאות בנושאים שונים ומגוונים; תנ״ך, טכנולוגיה, רפואה, היסטוריה ועוד.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״טירת ראשונים״ כולל אנשי הנהלה, עובדים טכנים, מפעילים, וצוות רפואי בכיר. העובדים במחקלות השונות פועלים יחד בשיתוף פעולה, מכירים כל דייר ודייר, ושומרים על אווירה משפחתית ושירות מקצועי וזמין.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד