הוד ירושלים

בעמוד זה תוכלו לבחון האם ״הוד ירושלים״ הוא בית דיור מוגן העונה על רצונכם. אספר לכם על יתרונות המקום, תנאי המגורים, חיי החברה והתרבות מהם נהנים הדיירים, האוכלוסייה המתגוררת בו ועוד.

אחד מבתי הדיור המוגן היוקרתיים והאיכותיים ביותר בירושלים הוא ״הוא ירושלים״. המקום מתאים לקשישים עצמאיים, ממוקם במרכז העיר בשכונה שקטה, ותיק ועשיר בנסיון. במשך שנים אני שומעת ביקורות נפלאות על המקום והצוות, והוא ללא ספק מבין המקומות המומלצים בעיר.

מידע נוסף אודות דיור מוגן הוד ירושלים

מידע כללי

״הוד ירושלים״ הוא מתחם דיור מוגן יוקרתי הממוקדם בלב ירושלים, בשכונה שלווה ופסטורלית המשקיפה על ״פארק דניה״. במתחם ישנן 175 דירות בגדלים שונים, מאובזרות בכל טוב, מרווחות ונעימות. בכל דירה ישנם לחצני מצוקה, מערכת מיזוג אוויר, אינטרקום, גלאי עשן, מערכת לכיבוי אש, וחיבור לטלוויזיה ולמחשב בכבלים. המקום מנוהל ומתוחזק במשך שנים על ידי צוות עובדים מקצועי, שמקפיד על הענקת יחס אישי וחם ופועל בשיתוף פעולה עם ועד הדיירים.

רשימת השירותים

במתחם ״הוד ירושלים״ ישנם בית כנסת, מספרה, מעליות, מקלט לשעת חירום, מסעדה כשרה, חדר כושר, מכון יופי, מרפסת שמש ואולם תרבות לפעילויות שונות. לרשות הדיירים עומדת האפשרות לקחת חלק במגוון פעילויות חברה ותרבות מעשירות, כמו הרצאות, חוגים, ערבי שירה בציבור, קונצרטים, ריקודי עם ועוד. בנוסף, המקום מעניק שירותי קבלה ובטחון הפועלים 24/7, טיפול וסיוע רפואי מסביב לשעון, שירותי בנק ודואר, וכביסה בשירות עצמי.

צוות העובדים/מחלקות

״הוד ירושלים״ מחזיק בעובדים איכותיים ומקצועיים אשר עושים עבודתם נאמנה, שומרים על קשר קרוב ואישי עם הדיירים, ופועלים בשיתוף פעולה למען מתן מענה לכל צורך, ומעבר לו. במקום פועל צוות רפואי מקצועי, הכולל 1אחיות ורופאים מנוסים וותיקים.

תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד