גן בעיר

בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע שיעזור לכם להחליט האם ״גן בעיר״ הוא בית האבות בשבילכם. תקראו על הפעילויות המתקיימות בו, סוג הטיפולים שהוא מציע, הצוות הרפואי שעובד בו, אופי המקום ועוד.

״גן בעיר״ הוא בית אבות המציע אווירה משפחתית ונעימה, וממוקם בלב רמת גן. חלק גדול מלקוחותיי מתגורר בו עד היום ומעיד כי המקום מקפיד על אווירה חמה ומחבקת ומעניק לצרכים השונים שלהם מענה מכל הלב.

מידע אודות בית האבות גן בעיר

מידע כללי

בית האבות ״גן בעיר״ ממוקם בלב רמת גן, בשכונת מגורים שקטה הסמוכה לפארק רחב ידיים ולרחוב ביאליק השוקק. בית האבות מציע שנים של נסיון והתמחות בעבודה עם קשישים ובטיפול בתחום הגריאטריה. האווירה בו חמה, משפחתית ועוטפת.

רשימת השירותים

בבית האבות ״גן בעיר״ ניתן מענה מקיף לכלל הצרכים של הדיירים, עם התמחות בגריאטריה. הבית מקפיד על חיי חברה תוססים ועשירים בפעילויות תרבותיות שמחזקות את הקשר בין הדיירים, ויוצרות במקום אווירה משפחתית. בנוסף, ניתנת האפשרות לקחת חלק בשיעורי יוגה, שיעורי מחשבים, ועוד או להינות ממכון כושר ומבריכה שנמצאים במבנה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים בבית האבות ״גן העיר״ מכיל מטפלים, רופאים ואחיות המתמקצעים בתחום הגריאטריה, לצד צוות הנהלה ותרבות אשר מתחזקים במקום אווירה משפחתית. יחד, הללו מקפידים על מתן מענה עקבי, אדיב וזמין לכל דרישה, ולכל צורך.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד