בית שלווה

בעמוד זה תיחשפו למידע על בית האבות ״בית שלווה״. אתם מוזמנים לקרוא ולהבין האם השירותים שהוא מציע, האוכלוסייה המתגוררת בו, תנאי המגורים והמתקנים שהוא מפעיל מתאימים לכם.

״שלווה״ הוא בית אבות ותיק ומוכר בגבעתיים, המנוהל על ידי צוות מקצועי בעל נסיון של שנים בטיפול בגיל השלישי. במשך שנים ראיתי כי לקוחותיי נהנים שם מטיפול מסור ומאווירה ביתית מחבקת. דיירי המקום מעידים כי הצוות הרפואי מתפקד בצורה מקצועית, יסודית ומעניק יחס אישי לכל דייר.

בית אבות "בית שלווה" - פרטים נוספים ומידע שימושי

מידע כללי

בית האבות ״שלווה״ ממוקם בלב העיר גבעתיים, ומתאים לקשישים במצבים שונים: עצמאיים, תשושי נפש, וסיעודיים הזקוקים לטיפול צמוד. המקום מאבחן את דייריו החדשים עם כניסתם, ומרכיב עבורם שרות סיוע וטיפול מותאם.

רשימת השירותים

ב״שלווה״ קיים חדר פיזיותרפיה המצויג במכשור חדשני מתקדם, ומתופעל על ידי מטפלים מקצועיים שנמצאים במקום 6 ימים בשבוע. המחלקה הסיעודית מאובזרת בחדרים איכותיים ומרווחים עם מקלחת, שירותים וציוד בטיחותי המותאם לצרכי הדייר. בנוסף, מוענקים שרותים סוציאלים, טיפולי ריפוי בעיסוק, ומגוון פעילויות חברתיות ומעשירות כמו הרצאות, חוגי פיסול וציור, הפעלות חברה ועוד.

צוות העובדים/מחלקות

בית אבות ״שלווה״ מחזיק בצוות מקצועי של רופאים בכירים, אחיות, מטפלות סיעודיות, עובדות סוציאליות, ופיזיותרפיסטיים. הצוות פועל בשיתוף פעולה מלא, מקפיד לעדכן שינויים במצבו של כל דייר, ושומר על קשר חם וקרוב עימם.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד