בית סבאבא

בעמוד זה תכירו מקרוב את ״בית סבאבא״, ותבינו האם הוא מתאים לכם. ריכזתי עבורכם מידע המבוסס על המלצות של דיירים, חוות דעת אישית על צוות העובדים, תנאי מגורים ושירותים שונים שמציע המקום.

את לקוחותיי המעוניינים בבית משפחתי, נעים ומחבק אני שמחה לשלוח לבית ״סבאבא״ הממוקם בקיבוץ רמת רחל, ומאפשר חיי קהילה משפחתית וקיבוצית. קשישים ששלחתי לשם מספרים כי המקום הפסטורלי מקנה להם תחושת בטחון, רוגע ושלווה לצד סיוע וטיפול מקצועי במידת הצורך.

בית סבאבא - פרטים נוספים ומידע שימושי

מידע כללי

״בית סבאבא״ הוא בית הורים לאוכלוסיית גיל הזהב, השוכן בקיבוץ רמת רחל ומוקף מדשאות וגינות. במקום פועלת מחלקה סיעודית המחזיקה בצוות רפואי 24/7, ויחידות הדיור כולן מטופחות ומאובזרות בריהוט ומכשור רפואי חדיש. המקום שומר על קשר רציף עם חיי הקהילה הקיבוציים, ומציע לדייריו פעילויות משותפות עם בני הקיבוץ בחגים וארועים.

רשימת השירותים

״בית סבאבא״ מציע מגוון פעילויות העשרה ופנאי המותאמות למצבו האישי של כל דייר, ומתקיימות על בסיס יומיומי. הפעילויות מסייעות לשיפור היכולת של הקשישים, ובנוסף מקנות להם במה חברתית. בנוסף, ניתנים שרותי כביסה, מספרה ומטבח אשר מכין בכל יום ארוחות חמות וטריות תחת פיקוח של דיאטנית המתאימה לכל דייר את התפריט בהתאם למצבו הבריאותי.

צוות העובדים/מחלקות

על ניהולו השוטף של ״בית סבאבא״ אחראית אם בית מסורה, ששומרת על קשר קרוב עם הדיירים ודואגת לתיאום הפעילויות והטיפולים שלהם. במקום פועלים רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטיים, דיאטנית, ומרפאים בעיסוק אשר יחד מרכיבים לדיירים תכניות טיפול ועושים זאת באדיבות ונועם.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד