בית נורית נאות אבי

בעמוד זה תוכלו לבחון האם ״בית נורית נאות אבי״ הממוקם ביפו, עונה על הציפיה שלכם. תקראו על פעילויות חברה ותרבות שמתקיימות במקום, מתקנים שהוא מציע לדייריו, מענה רפואי וצרכים עליהם הוא עונה.

חלק גדול מלקוחותיי המתגורר באזור המרכז מקבל ממני המלצה חמה על בית האבות ״נאות אבי״, מקום פסטורלי קסום המשקיף על חופי יפו. המקום מתאים לתשושי נפש ומתמחה בטיפול גריאטרי. הן לקוחותיי והן קרובי משפחתם מספרים כי הטיפול המוענק במקום נעשה על ידי טובי הרופאים, מכבד את הדיירים ועונה על כל דרישה או צורך שהללו מעלים.

בית נורית נאות אבי - פרטים שימושיים

מידע כללי


בית האבות ״נאות אבי״ נוסד בשנת 1989, ומאז ועד היום מהווה מוסד מקצועי ואמין המעניק מסגרת בטוחה לתשושי נפש. המקום מעניק שרותים רפואיים ברמה גבוהה, תחת פיקוח של רופאים מנוסים ובכירים, ועושה זאת במסירות, אדיבות ואכפתיות.

רשימת השירותים

ב״נאות אבי״ קיים מכון פיזיותרפיה מאובזר המתופעל על ידי פיזיותרפיסטית מוסמכת, תחת פיקוח של מנהל רפואי. בנוסף, קיימת מחלקת תזונה שאחראית על התאמת תפריט בריא ומזין לכל דייר בהתאם למצבו, וניתנים שרותים נוספים בינהם שרותי רווחה, כביסה, טיפולי ריפוי בעיסוק, והפעלות חברתיות ותרבותיות המותאמת ליכולת האישית של כל דייר: טיולים, הרצאות, ערבי בידור ועוד.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית מוזס״ מורכב מרופאים בכירים, אחיות ומטפלות סיעודיות, פיזיותרפיסטית, תזונאית, ועובדת סוציאלית. הצוות מעניק לדיירים יחס חם ואכפתי, שומר על קשר קרוב עימם ועם קרוביהם, וזמין בכל עת.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד