בית מוזס

בעמוד זה תוכלו להבין האם בית האבות ״בית מוזס״ עונה על הצרכים שלכם. יופיע בפניכם מידע על תנאי המגורים, הסביבה של הבית, חוות דעת על העובדים, חיי החברה והתרבות במקום ועוד.

במשך שנים מצאתי כי ״בית מוזס״ הוא בית דיור מוגן איכותי שאינו מאכזב את דייריו. על המקום ממליצים כל לקוחותיי שעברו אליו, בין אם בשל מיקומו הפסטורלי ובין אם בשל הטיפול המסור והאווירה המשפחתית שקיימים בו.

דיור מוגן בית מוזס - מידע שימושי

מידע כללי

״בית מוזס״ הוא בית דיור מוגן השייך ל״רשת המעונות אירופה ישראל״, שכוללת את מיטב אנשי המקצוע בתחום. הבית ממוקם בשכונת ״המושבה הגרמנית״, שכונה קסומה ופסטורלית במרכז העיר ירושלים. הבניין כולל דירות מעוצבות ומרווחות, חלקן עם גינות וחלקן עם מרפסות שמש, וכל אחת ייחודית בעיצובה. בנוסף, מקפיד המקום על טיפוח ושימור מתחמים משותפים מזמינים ונעימים.

רשימת השירותים

״בית מוזס״ מציע לדייריו פעילויות חברתיות ומעשירות אשר משתנות מעת לעת. באופן קבוע, מתקיימות בימי שישי הרצאות וסדנאות בנושאים שונים המהוות מפגש חברתי נעים עם כיבוד קל. במקום פועלת מחלקה סיעודית שמעניקה סיוע וטיפול רפואי 24/7.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית מוזס״ כולל רופא בכיר המתמחה בגריאטריה, מרפאה בעיסוק, דיאטנית, עובדת סוציאלית, מטפלות סיעודיות, אחיות ופיזיותרפיסטית. הצוות מקפיד על מתן מענה אדיב, הולם ומקצועי תוך שמירה על אווירה משפחתית המקנה לדיירי המקום בטחון.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד