בית טובי העיר

בעמוד זה תוכלו לבחון מקרוב את ״בית טובי העיר״ הממוקם בירושלים. תקראו על השירותים שמציע המקום, פעילויות המתקיימות בו, חיי החברה והתרבות, אוכלוסיית הדיירים ועוד.

את לקוחותיי מהמגזר הדתי המתגוררים בירושלים אני מרבה לשלוח ל״בית טובי העיר״. המקום הוא אחד מבין מרכזי הדיור המוגן הטובים שהינם מותאמים לאוכלוסייה הדתית, וניחן באווירה משפחתית נעימה ומחבקת. לקוחות ששלחתי אליו מספרים כי האוכלוסיה המתגוררת בו איכותית וכי קיים קשר קרוב בין הדיירים.

בית טובי העיר - דיור מוגן למגזר הדתי

מידע כללי

״בית טובי העיר״ הוא מרכז דיור מוגן המכיל מחלקה סיעודית, הממוקם בלב העיר ירושלים ומיועד בעיקר לאוכלוסייה המבוגרת של המגזר הדתי. במקום ישנן 220 יחידות דיור בגדלים שונים, ארבע מעליות שבת, ולובי מפואר המנגן מוזיקה קלאסית ומהווה מקום מפגש נעים ומרגיע. הבניין משקיף על נוף הרי ירושלים, ומעוצב בטוב טעם.

רשימת השירותים

״בית טובי העיר״ מעניק סל שרותים המותאם לציבור הדתי, ומכיל בין היתר שיעורי תורה, תפילות וציון חגים לפי ההלכה. במקום פועלים בית כנסת, ספריה עשרה, מינימרקט, בריכת שחייה מחוממת עם שעות רחצה לנשים ולגברים לחוד, חדר כושר, מקווה, ומטבח כשר. ״בית טובי העיר״ מעניק שרותי רפואת חירום 24/7.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית טובי העיר״ מכיל צוות רפואי מקצועי ומנוסה הכולל רופאים, אחיות ועובדות סוציאליות. במקום פועלת מרפאה חדישה המאובזרת בציוד החדיש והאיכותי ביותר, על מנת להעניק מענה לכל צורך.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד