בית הורים ויצ״ו

בעמוד זה תקראו על ״בית הורים ויצ״ו״, ותבינו האם הוא מתאים לכם. המידע כולל נתונים על תנאי המגורים, חוות דעת על העובדים, סוג השירותים שהוא מעניק, פעילויות המתקיימות בו, למי הוא מתאים ועוד.

אני מרבה להמליץ על בית הורים ״ויצ״ו״ בעבור קשישים מאזור המרכז. המקום נמצא בסמוך לבית החולים איכילוב, ומציע סיוע וטיפול מקצועי תוך שמירה על אווירה ביתית ומשפחתית מחבקת. לקוחות ששלחתי אליו בעבר העידו כי קיבלו בו מענה מקצועי ואדיב, וזכו לחיי חברה תוססים.

מידע שימושי אודות בית הורים ויצ"ו

מידע כללי

בית ההורים ״ויצ״ו״ נוסד לפני 30 שנה. הוא ממוקם בלב תל אביב, בסמוך לבית החולים איכילוב, ומוכר בתור אחד המוסדות הותיקים והאיכותיים באזור המרכז. המתחם ישנן 87 דירות המתאימות ליחיד או לזוג, אשר עברו באחרונה שיפוץ מקיף וכוללות את סך הציוד והמכשור הדרוש. הבניין משקיף על נוף ירוק ומרהיב ומציע לדייריו שהות נעימה ומרגיעה בגינה המטופחת שלמרגלותיו.

רשימת השירותים

בבית ההורים ״ויצ״ו״ מותאמים הטיפולים והשרותים ישירות למצבו של כל דייר. המקום מציע לדייריו פעילויות חברתיות ותרבותיות מגוונות, וכמובן טיפול וסיוע רפואי מוקפד ומקצועי. בכל קומה ישנו לובי אירוח למשפחות ואורחים, בו מתקיימות לעתים קרובות סדנאות, הרצאות, והפעלות.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים בבית ההורים ״ויצ״ו״ כולל רופאים, אחיות ומטפלות אשר פועלים בכל עת למען רווחתם של דיירי המקום, ומקפידים על שמירת קשר קרוב עימם. צוות המטפלים וצוות ההנהלה פועלים יחד בשיתוף פעולה מלא ומקפידים על אווירה משפחתית וחמה במקום.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד