בית אור בבת ים

בעמוד זה תוכלו להבין האם ״בית אור״ הוא בית המתאים לכם. תקראו על צוות העובדים שמנהל אותו, אופי המקום, הסביבה בה הוא פועל, מתקנים הקיימים בו, מענה רפואי שהוא מציע, למי הוא מתאים ועוד.

בית אור 2 הוא בית אבות ותיק הפועל מזה שנים בבת ים, אליו אני נוהגת לשלוח לקוחות מהאזור הנמצאים ברמות שונות של מצב בריאותי ויכולת התנהלות. המקום מנוהל על ידי צוות מקצועי ואכפתי, ובמשך שנים מקפיד לשמור על אווירתו המשפחתית.

מידע נוסף אודות בית אבות "בית אור"

מידע כללי

בית אור הוא בית אבות הממוקם בבית ים, בבניין המשקיף אל נוף הים התיכון. המקום מיועד עבור קשישים עצמאיים, סיעודיים ותשושי נפש, ומתאים לכל דייר בהתאם למצבו טיפול וסיוע שיאפשרו לשמור על שגרת חיים בריאה. צוות העובדים במקום פועל מתוקף מסירות ומחוייבות אמיתית לעשייה, ומקפיד על מתן יחס חם ואדיב לדיירי המקום.

רשימת השירותים

בבית אור מוענק לדיירים סל שירותים מגוון, הכולל בין היתר: טיפול רפואי צמוד, שירותי סיעוד וסיוע סוציאלי, פעילויות פנאי והעשרה, מפגשים חברתיים, שירותי כביסה, שרותי דואר ובנק, ארוחות, בדיקות הערה תפקודית, הרצאות ועוד. במקום פועלים בית כנסת, חדר כושר, בריכת שחייה, קפיטריה, ספרייה ומספרה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים בבית אור מורכב מאנשי מקצוע איכותיים ומסורים. הצוות מכיל רופאים בכירים, אחיות, מטפלות סיעודיות, דיאטנית, פיזיותרפיסטיים, מרפאים בעיסוק, וצוות הנהלה שמקפיד לשמור על קשר עם הדיירים ודואג לרווחתם 24/7.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד