בית אבות עירוני

בעמוד זה תכירו מקרוב את ״בית אבות עירוני רמת גן״. אספר לכם על השירותים שהוא מציע, תנאי המגורים, הסביבה בה הוא ממוקם, טיפולים שהוא מאפשר, פעילויות המתקיימות בו ומתקנים שונים הנמצאים בו.

בית האבות העירוני ברמת גן הוא מוסד ותיק ומוכר, המתמחה במתן סיוע ותמיכה לקשישים עצמאיים, סיעודיים ותשושים. לקוחותיי שעברו להתגורר בו מעידים כי היחס מהצוות נעים ואדיב, ובנוסף המקום מהווה בית חם ומחבק.

מידע נוסף אודות בית אבות עירוני רמת גן

מידע כללי

בית האבות העירוני ברמת גן ממוקם במרכז העיר, ומתאים לאוכלוסייה מבוגרת עצמאית, סיעודית ותשושה. המקום מוקף בסביבה ירוקה שנשקפת מחלונות החדרים, בה מתאפשר לצאת לטיול קצר ומרגיע. בבית האבות קיימים חדרים ליחידים ולזוגות, המאובזרים בסך הציוד ההכרחי לגיל השלישי.

רשימת השירותים

במסגרת בית האבות פועל מטבח הדואג לארוחות בריאות ומזינות שתואמות את מצבו הבריאותי של כל דייר, ומתקיימות פעילויות חברתיות מגוונות אשר יוצרות קשר בין הדיירים. בנוסף, מוצעים שירותי מספרה ומניקור/פדיקור. כמו כן, ישנה שמירה והשגחה 24/7 על המקום, ואפשרות לסיוע והשגחה צמודים במידת הצורך.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים בבית האבות מתחלק לרופאים בכירים, אחיות, מטפלות, מרפאות בעיסוק, ופיזיותפריסטיים. יחד, הללו מציעים מגוון טיפולים המותאמים לכל דייר באופן פרטני. צוות העובדים הינו מקצועי ומסור, וניחן ביחס חם ומחבק.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד